Ізраїльтяни — лідери в області законного порно

317

За інформацією газети «Калькаліст», ізраїльська компанія є одним зі світових гігантів, що спеціалізуються на порнографії в інтернеті. Як повідомляє «Калькаліст», щорічно компанія CoolVision, що належить ізраїльським бізнесменам, заробляє на порнографічної продукції близько 150 мільйонів доларів.

Офіс фірми, кількість співробітників якої становить більше 100 чоловік, розташований на 23 поверсі фешенебельного будинку в Тель-Авіві, поруч з будівлею окружного суду.

Серед приблизно 40 порносайтів, що належать цій ізраїльської компанії, є й такі, що запрошують жінок демонструвати себе перед відеокамерами в реальному часі і виконувати побажання відвідувачів сайту в обмін на гроші.

Власниками та керівниками компанії CoolVision є два ізраїльтянина — Мулі Литвак, який раніше керував однією з фірм, що діють на фондовому ринку, і професор Рафі Ельдор, читає лекції з економіки в герцлийском Центрі міждисциплінарних досліджень і автор ряду книг про фондовий ринок.

Згідно з даними компанії, стежить за «рейтингом популярності» в інтернеті, на сайті компанії заходять протягом місяця десятки мільйонів інтернет-користувачів. Діючими особами в порнопродукції, поширюваної по всьому світу, в більшості випадків є жінки з країн Східної Європи. Центральною ланкою цієї мережі порносайтів є компанія, зареєстрована на Кіпрі.

Джерела, близькі до керівництва компанії, стверджують, що діють у повній відповідності до законів тих країн, де поширюють свою порнопродукцію, і що всі учасниці порнофільмів і шоу — не молодше 18 років. Юридичне забезпечення, за словами цих джерел, здійснюється однією з великих ізраїльських адвокатських контор.

За словами одного з колишніх працівників фірми, робота була ненормована, але добре оплачувалася — приблизно в два рази більше, ніж у хайтековский фірмах.

Серед інвесторів колишньої компанії Мулі Литвака числилися, зокрема, такі відомі люди, як професор Яаков Неєман, нині один з можливих кандидатів на посаду міністра юстиції, і доктор Ліора Мерідор, дружина депутата Дана Меридора, очолює раду Тель-Авівського університету. Наскільки відомо «Калькалисту», обидва не мають відношення до діяльності нинішньої компанії Литвака. Керівники компанії CoolVision вважали за краще утриматися від коментарів.