Йди за мною на Twitter

270

У вас є аккаунт в Twitter?
Twitter насправді, це не сайт соціальних мереж. Я ніколи не думав, що він стане таким з часом. Twitter використовується що б дати світові знати , що ви робите, в 140 символів або менше. Twitter став для мене не замінимим помічником, будь то цікаве спілкування з людьми на які я підписаний в твіттері, він так само відмінний помічник у розкрутці вашого блогу і постів на ньому. Адже тільки подумайте, який ще сервіс може принести вам стільки трафіку на ваш блог, після публікації короткого анонсу в 140 символів вашого поста.

Ви просто реєструєте безкоштовний акаунт, знаходите людей за вашим інтересам, і чирикаете ваші статуси і повідомлення в будь-який час, якщо у вас є що сказати. Twitter це не тільки послуга для друзів, родичів і колег для спілкування, але і спосіб завжди залишатися на зв’язку з ними, за допомогою обміну швидких, частих відповідей на одне просте запитання: «Що ви робите»?
Можливості безмежні!

twitter.com/Vsegonet

Ось так все просто. Пишіть свої думки укладаючи їх в 140 символів. Общяйтесь з друзями, адже саме так ви швидше за все дізнаєтеся, що робить ваш друг зараз. Twitter ще і відмінний генератор ідей, для ваших нових постів, про це я вже писав.
Але про все по порядку. Якщо ви ще не відкрили собі аккаунт, то зробіть це вже зараз після прочитання цієї стати. А коли відкриєте його, то першим ділом підпишіться на мене в твіттері, а потім обов’язково прочитайте статтю про те, Як отримати фоловерів у Твіттері.

Ви вже підписані на мене в Твіттері?

Читайте також:
Швидкі й смішні
Додаємо наш пост в Twitter
Інтеграція Twitter ‘ a в інтерфейс Gmail

Сподобався пост, підпишись на RSS, або на E-mail
Я в твіттері. Реклама на блозі