Кадри з московської лікарні №57 (9 фото)

208

Ведучий радіо «Ехо Москви» Олексій Наришкін опублікував знімки, зроблені в московській лікарні №57, яка знаходиться в Ізмайлово. Стан відділень вразило багатьох користувачів мережі, далеко не всі з яких змогли повірити в те, що це, дійсно, правда. Столична лікарня, де працюють одні з найкращих фахівців своєї справи, знаходиться в жалюгідному стані, але ремонту тут не було вже дуже довго.

Олексій Наришкін:

Знайомтеся. 57-а лікарня в нашій дорогою столиці. Близька людина, надіслав ці чудові ілюстрації, так описує події:
У відділенні неврології на ліжках немає матраців. Замість них лежать за три подушки встик. Їх не вистачає на всю довжину. Виручають складені картонні коробки. Кому під голову, кому під ноги.
Це один з епізодів. Дивлюся на форумах, що пишуть колишні пацієнти. В їх відгуках теж саме. До лікарів, як не дивно, майже немає претензій, але на антисанітарію і особливо харчування (комбікорм, блювотина) звертають увагу багато. Деякі розповідають про те, як хворим доводиться кричати, щоб до них прийшла медсестра. Інших засобів зв’язку до 2017 року, мабуть, не придумали.


Кадри з московської лікарні №57 (9 фото)

Собянін! Друкарів! Ви навіть лінолеум перекласти не можете! Схаменіться, дорогі! Ви не бачите ні хріна свідомо чи від вас приховують? Грошей немає чому: вкрали чи вклалися в плитку, фестивалі, розгін хмар, так і не розпустилися липки по 200 тисяч рублів за штуку? Яка до біса реновація? У вас і підлеглих руки з жопи ростуть. Управління містом вам протипоказано.

Кадри з московської лікарні №57 (9 фото)

У простих смертних у зв’язку з горезвісною реновацією ніяких ілюзій бути не повинно. Якщо сидіти мовчки, ці хлопці запхнуть вас в бараки. Моліться, щоб ваш будинок не звалився відразу після новосілля. Ну і здоров’я вам богатирського.

Кадри з московської лікарні №57 (9 фото)
Кадри з московської лікарні №57 (9 фото)

Головний лікар МКЛ №57 Ірина Назарова ще й депутат Мосміськдуми.

Кадри з московської лікарні №57 (9 фото)

А ось кілька коментарів про цьому райському містечку. Цікаво, що майже всі хвалять лікарів і медперсонал, але умови, кажуть, моторошні:

Антон Чун-чу-заклик:
Лежав там у 2010-м. Травматологія. Якщо ці фото актуальні, то нічого не змінилося. При цьому лікарі — професіонали найвищого класу (травма — точно). Молодший мед персонал — теж супер.

Ірина Зайцева:
Батькові там операцію робили, лікарі хороші, а умови – просто жах

Alissa Kalevala:
Мій тато там лежав у неврології з інсультом. 2016 рік, липень. Матраци були , але фотографії з туалету – воно саме -ніяких змін.
Татові треба було робити мрт. Мені сказали перенести його з каталки на стіл . Папа 100 кг і 194 див. Довелося двірників наймати. 1000 руб. Вони там всі так заробляють: нянечки -1000 руб в день , що б паралізованим міняли підгузники і годували. А не заплатиш – матом , і не годують , і не миють. Я тоді написала глав лікаря і в моз . Нічого не зробили. Тільки от знайшли спеціальну каталку для мрт. Вона у них в підвалі роками стояла а вони гроші на старих заробляли.

Наталія Лавренова:
У мене свекруха там з інсультом лежала в декабре15-январе16. Я була в шоці від стану відділення. Люди з інсультами ледве ноги волочать, а лінолеум на підлозі весь в дірках. Вбитися на раз-два-три. Стіни обдерті. Кошмар. Правда казали, що в лютому 16 це відділення повинні були закрити на ремонт. Невже не закрили?!?! А от з їжею було все нормально. Реально.
Чула, що лікарня вважається однією з кращих в Москві. Лікарі сильні.

До речі, три роки тому в лікарню №57 приїжджав Собянін.

Кадри з московської лікарні №57 (9 фото)

Але офіційні московські ЗМІ показали зовсім інші картинки…

Кадри з московської лікарні №57 (9 фото)
Кадри з московської лікарні №57 (9 фото)

Звідси: 1, 2, 3