Керівник студії-розробника project eve подарував по playstation 5 всім 260 співробітникам

11

Бути може, ми і пропустили project eve, яку продемонстрували на минулій playstation showcase 2021, оскільки були і більш важливі матеріали та анонси, але в цілому в ігровій індустрії даний екшен з миловидними персонажами був сприйнятий тепло, і, на думку глави студії-розробника shift up, дев’ятисот п’ятдесяти тисяч переглядів першого трейлера project eve досить, щоб зробити всьому своєму дружному колективу дорогі подарунки.

Як повідомляє аналітик даніель ахмад, у якого за посадою є зв’язки з представниками самих різних ігрових студій, глава shift up кім хен те закупив гігантську партію playstation 5 для всіх двохсот шістдесяти співробітників студії.

Не будемо зараз задаватися питаннями про фінансову складову даного подарунка, це просто некоректно, а ось як пану хену те вдалося роздобути не одну, не десять, а цілих двісті шістдесят консолей playstation 5 в умовах страшного дефіциту електроніки — загадка з безліччю невідомих. Як би там не було, співробітникам shift up безумовно пощастило з керівником-тепер у них точно буде консоль, на якій вони зможуть пройти своє власне творіння.