Керівництво з написання SEO оптимізовані постів

386


Багато хто стверджує, що контент король, і насправді так воно і є. Тоді якщо контент король, то SEO це королева. Все про все в SEO дав вам вже багато статей про те, як створити свій блог, як його оптимізувати, та й взагалі як зробити блог більш дружнім до пошукових систем для отримання і збільшення трафіку на ваш блог. Сьогодні ми поговоримо написанні SEO оптимізовані постів.

Для того, що б досягти 100% результату для ваших статей ви повинні виконати невелику роботу по SEO оптимізації постів. Як правило, вся ця робота зводиться до правильного використання плагінів, які вже встановлені в адмінці вашого блогу, а якщо цих плагінів немає, то раджу їх встановити.

І так, написавши пост на блозі, перш ніж його опублікувати, ми повинні підготувати цей пост для пошукових систем, давши їм побачити наш пост так як вони хочуть це бачити. Для того потрібно прописати ключові слова які ми використовували в нашому пості, так само прописати заголовок поста і короткий опис самого посту.

Заголовок поста і SEO Title

Написавши пост, ми починаємо його оптимізувати, для цього нам на допомогу приходить плагін All in One SEO Pack. На жаль, але багато блогери досі не можуть зрозуміти, що назва посади і опис SEO повинні відрізнятися між собою. Назва посади, яку ви пишіть вгорі, це те, що з’явиться на вашому блозі і заголовку вікна браузера. У той час як опис SEO, це те, що буде відслідковуватися в пошукових системах і впливати на результати пошуку.

Заголовок поста

SEO title описание поста

SEO опис і ключові слова

З заголовками розібралися, тепер настав час заповнити поля опис або ключові слова. Почнемо з ключових слів. Як правило, в нашому написаному тексті вже присутні ключові слова, все, що нам треба, це продублювати їх у відповідному полі. Але і тут не раджу поспішати. Проаналізуйте ключі, доберіть ще ключі, може словосполучення. Взагалі про підбір ключових слів, раджу прочитати пост Дослідження ключових слів для блогу.

SEO описание и ключевые слова

Опис дуже важливий момент при оптимізації тексту. Саме тут, треба добре подумати як в 160 знаків описати про що цей пост, а так само зацікавити відвідувача з пошукової системи, що б він перейшов за посиланням на ваш блог і прочитав статтю. А так само обов’язково в описі не забути і про ключових словах. Саме це опис і буде показуватися користувачеві в пошукових системах.

Постійне посилання

Ще один цікавий фактор, який зізнаюся чесно я не використовую і як мені здається дуже даремно. Ви напевно чули про такому виразі як стоп-слова? Стоп-слова, це те, що пошуковики при скануванні ваших постів просто не враховують, а значить видачу ПС вони не потрапляють. Ось на приклад, подивіться заголовок мого поста: Керівництво з написання SEO оптимізовані постів, якщо помітили, то і тут є стоп-слова. Хоча по правді, я намагався дати заголовок вживаючи якомога менше таких слів.

Але якщо розібратися, то це заголовок мала наша біда. Велика біда, це постійне посилання на сам пост. Ось саме в самій ссылке нада постаратися виключити стоп-слова по можливості. Багато використовують плагін для WordPress, який автоматично транслює кирилицю в латиницю, і даний плагін особливо не цікавлять стоп-слова. Але вони цікавлять нас, з цього над посиланням теж доведеться попрацювати ручками і постаратися прибрати стоп-слова.

А взагалі, якщо ви не знаєте які слова потрапили в стоп-слова, я зробив сторінку на якій ви зможете побачити ці самі стоп-слова.

Оптимізація зображення

Раніше я повністю ігнорував оптимізацію зображень, поки не прочитав на одному блозі статтю про це. Вирішив поекспериментувати над однією з моїх інфографіка. Через деякий час інфографіка потрапила в Google Images і на мій блог пішов трафік. А це означає, що оптимізація зображень, це теж дуже важливий момент написання SEO оптимізовані постів.

Після вставки зображення, просто відкрийте його параметри і додайте потрібну опис до зображення.

Оптимизация изображения

Є багато плагінів, щоб зробити це, кращим з них, є SEO Friendly images, який автоматично додає ім’я зображення в якості альтернативного тексту. Але якщо чесно, то ні один плагін не замінить ту роботу яку ми самі зробимо на багато краще. З цього ні коли не забувайте самі прописувати до кожної опублікованої вами малюнку на блозі alt=»Опис зображення» текст.

В результаті, ось що ви повинні зробити перед публікацією черговій статті на блозі. Ви повинні подбати про ваших ключових словах, при цьому не зловживаючи ними. Проробивши всі ці поради, повірте, що ПС будуть на багато краще сканувати ваші пости, і ви будете отримувати на багато вищі позиції у видачі. Але найголовніше не намагайтеся обдурити пошукову систему, тупо заповнюючи все і вся скрізь ключовими словами.

Після написання чергового поста, переконайтеся, що:

 • Назва містить ключове слово.
 • Назва починається з ключового слова.
 • Постійне посилання містить ключове слово.
 • SEO опис містить ключове слово.
 • SEO опис починається з ключового слова.
 • Ключові слова містять релевантні ключові слова до вашого посту.
 • Контент містить ключові слова з щільністю не більше 4,5%.
 • Ключові слова виділені жирним.
 • Ключові слова несуть у собі посилання на пости релевантні ключовому слову.
 • В контенті присутній ключове слово в перших і останніх 100 словах.
 • Зображення в повідомлення містить ключове слово в якості альтернативного тексту.
 • Причина наявності ключових слів у заголовку, постійне посилання, опис і ключові слова очевидна. Щільність ключових слів в 4,5% занадто низька для того, щоб ПС не порахували ваш текст написаним не для людей, а для пошуковиків. Ключові слова виділяйте, курсивом і підкреслюйте сміливо, справа в тому, що пошукачі іноді віддають перевагу тексту, який відрізняється від основного тексту і слова, які виділяються в якості ключових слів будуть сприяти подальшому просуванню у видачі ПС . Посилання всередині тексту на інші блоги так само може покращити ваш рейтинг.

  Я вважаю, що це докладне Керівництво з написання SEO оптимізовані постів, допоможе вам досягти вашої мети, і ви обов’язково помітите різницю після реалізації цього методу.

  Залишайте свої коментарі нижче, щоб поділитися своїм досвідом щодо написання SEO оптимізовані постів.