Кінець тижня

402

Кінець тижня близький, як і закінчення акції обмін постовими.
Так все вірно, акція закривається сьогодні в 00:00-по московському часу.
Спасибі всім тим, хто прийняв участь в акції, всі посилання на вас я опублікував у всіх своїх нових посадах, включаю і цей.
Що ще залишилося зробити до кінця тижня?

До кінця тижня вийде продовження мого попереднього поста Продай секрет.
Якщо ви ще не читали, то раджу прочитати цей пост, а так само пост під назвою Твоя доля – п’ять років став початком цих публікацій.
Так що пропоную підписати на RSS, щоб не пропустити продовження цієї історії, а так само і інших цікавих постів на моєму блозі.

Тепер про сумне.
Минуло два місяці з дня публікації поста Півроку, в якому я скромно зазначив наповнилися шість місяців блогу Все про все. так само в цьому пості, я тоді вперше розповів про не великому зміну яке відбудеться на блозі. А саме, про те що на блозі з’явиться новий автор, який повинен був як я припускав внести додатковий заряд енергії , і багато цікавого матеріалу.

На жаль, але ця затія зазнала фіаско, і опублікувавши кілька постом, автор більше не з’являвся на блозі. Та й я не турбував його помітивши відсутність постів з його боку. Як говориться це справа добровільна і ні хто ні кому нічим не зобов’язаний.

І так само як і акція підійшла до свого завершення, так і співавторство на блозі підійшло до нього. Цей блог, я буду вести один, як і робив до і після публікації поста про зміни на блозі.

  • Блог перші кроки – допоможе новачкам і дасть повну інструкцію по створенню блогу.
    Сімейна пара розповідає як прожити сім’ї на сто рублів в день.

 

Читайте також:
Статистика
A як проходить ваш день ?
Я кажу вам Спасибі!

 

Сподобався пост, підпишись на RSS, або на E-mail
Я в твіттері. Реклама на блозі