Класична стрілялка gleylancer вийде 15 жовтня на ps5, xbox series, ps4, xbox one і switch

15

Компанія ratailaika games у співпраці з masaya games і shinyuden випустить класичну стрілялку gleylancer для playstation 5, xbox series, playstation 4, xbox one і switch 15 жовтня за ціною 6,99 доларів сша.

Gleylancer вперше була випущена для mega drive в липні 1992 року в японії. Її перший випуск за межами японії був для консолі wii в травні 2008 року в європі і в липні 2008 року в північній америці, після випуску в японії в лютому 2008 року. Версія для пк була випущена в японії в липні 2016 року.

історія слідує за люсією, 16-річною зіркою льотчика-винищувача земної федерації. У 2025 році спалахує війна між людьми і невідомою інопланетною расою. Батько люсії, кен, високопоставлений адмірал військово-морського флоту федерації, узятий в полон після того, як його корабель був витіснений із зони бойових дій з чотирма інопланетними модулями, у яких є здатність телепортації. Люсія, вбита горем після того, як почула про зникнення свого батька, вирішує викрасти прототип винищувача csh-01-xa «gleylancer» за допомогою свого друга тейма і відправитися за батьком.