Кокоми в genshin impact: гайд на кращі білди

7

В genshin impact кокоми є 5-зірковим персонажем, що належать до гідро стихії і застосовує в бою каталізатор. У групі вона може виконувати функцію повноцінного цілителя або другорядного дамагера з ухилом на підтримку. У цьому керівництві ми розповімо про її кращі білди, зброю і артефакти, а також поєднання з іншими героями.

Примітка: божественна жриця все ще не вийшла, тому гайд базується на інформації, отриманої на тестових серверах. Ми обов’язково оновимо статтю після появи більш актуальних даних. Додамо, що шанс її отримання буде вище завдяки відповідному банеру.

Особливості та переваги кокомі

На перший погляд може здатися, що ця панянка призначена тільки для лікування своїх союзників, проте насправді вона здатна також завдавати ворогам чималої шкоди, проте основного дамагера зробити з неї не вийде через одного неприємного пасивного вміння, зрізає її шанс нанесення критичної шкоди. Втім, її можна поставити на роль другорядного дамагера, що дає можливість створювати потужні реакції на гідро основі. До її переваг можна також віднести:

 • заряджені атаки і елементальні здібності дозволяють наносити гідро пошкодження по площі, що спрощує створення масових стихійних реакцій, наприклад, заморозку або пар.
 • елементальне вміння і вибух стихій дозволяють відновити здоров’я у всіх союзників в команді.
 • можна значно збільшити пошкодження від звичайних і заряджених ударів, а також елементального навички за допомогою «ульти».
 • знижує витрати витривалості у персонажів при плаванні, що спрощує дослідження світу. Під час активації вибуху стихії жриця і зовсім може бігати по воді.

Що стосується недоліків, то до них можна віднести одну з пасивок, яка не дозволяє героїні наносити критичні пошкодження, через що її не можна використовувати в ролі головного дд. Крім того, через дії елементального вміння кокомі отримує статус «мокрий», що може негативно позначитися на ній при битві з кріо ворогами (персонаж може виявитися замороженим).

Здатності кокомі

Її звичайна атака «форми води» дає можливість запустити до 3-х ілюзорних риб, що завдають гідро пошкодження, а заряджена – вимовити заклинання, яке б’є водяною втратою по площі (при цьому витрачається витривалість). Під час атаки в падінні жриця летить до землі, а після приземлення завдає aoe-шкоди.

При використанні елементального вміння «клятва кураге» кокомі викликає медузу баке-кураге, здатну лікувати союзників і атакувати оточуючих ворогів гідро втратою. Вона також накладає статус “мокрий” на героїню. Розмір відновлення здоров’я залежить від максимального показника здоров’я персонажа.

Якщо застосувати вибух стихії» вознесіння нереїди”, то героїня завдасть гідро пошкодження всім найближчим ворогам, і одягнеться в церемоніальне вбрання. Цей “наряд” підвищує шкоди від звичайних і заряджених ударів, а також медузи в залежності від розмірів максимального hp кокомі. До того ж вона починає відновлювати здоров’я своїм напарникам, потрапляючи по ворогам стандартними пострілами з каталізатора.

Під час дії ульти у жриці підвищується опір до переривання. Вона також отримує можливість бігати по воді. Всі ці ефекти пропадають при виході кокомі з поля бою. Що стосується її пасивних умінь, то до них відносяться:

 • скринька таманої – використання вибуху стихії при наявності на полі бою медузи оновлює тривалість баке-кураге.
 • пісня про перли – після використання вибуху стихії шкоди від звичайних і заряджених атак підвищується ще на 15 відсотків від бонусу зцілення героїні.
 • принцеса ватацумі-знижує витрати витривалості у членів команди на 20 відсотків при плаванні.
 • бездоганна стратегія-бонус зцілення зростає на 25 відсотків, але ймовірність критичних влучень падає на 100 відсотків.

Сузір’я (таланти) кокомі

Для їх відкриття потрібна удача персонажа, одержувана при випаданні копій героїні під час молитов. З огляду на рандомність даного процесу, відкрити навіть одне сузір’я буде непросто, не кажучи вже про всіх. Тим, хто планує використовувати її в якості хілера, варто відкрити хоча б 2-й талант. Якщо ви хочете взяти її в якості другорядного dps, то постарайтеся розблокувати 4-е або 6-е сузір’я.

 • біля краю води-після використання ульти останній удар її стандартної атаки призводить до появи плаваючої риби, що завдає гідро пошкодження, розмір яких становить 30 відсотків від максимального здоров’я героїні.
 • хвилі моря хмар-жриця отримує певні бонуси лікування (при вибуху стихії звичайні і заряджені удари дають 0,6 відсотка від максимального hp; медуза дає 4,5 відсотка від максимального hp) щодо союзників зі здоров’ям, рівним або нижче 50 відсотків.
 • місячний човн серед вод-рівень “вознесіння нереїди” зростає на три. Максимальний левел: 15-й.
 • місяць дивиться на струмки-після застосування вибуху стихій швидкість її звичайних ударів зростає на 10 відсотків, і вони відновлюють 0,8 одиниці енергії. Ефект проявляється раз в 0,2 секунди.
 • всі річки впадають в море-рівень “клятви кураге” зростає на три. Максимальний левел: 15-й.
 • санго іссін – після застосування вибуху стихії бонус гідро шкоди збільшується на 40 відсотків протягом 4-х секунд, якщо стандартні удари героїні лікують союзника з рівнем здоров’я, рівним або нижче 80 відсотків.

Як грати за кокомі

При використанні жриці в якості другорядного дамагера основний упор слід робити на її «вознесінні нереїди», яке завдає величезної гідро шкоди і підвищує пошкодження героїні від стандартних атак. До того ж паралельно ви зможете вилікувати союзників. Після дії вибуху стихій просто поверніться до свого основного дамагеру, щоб створити якісь потужні реакції.

Якщо ж вам потрібне швидке лікування, то використовуйте “клятву кураге”, так як медуза буде зцілювати ваших бійців навіть при відсутності кокомі на полі бою. Правда, в цьому випадку зростає ймовірність опинитися замороженим при битві з кріо ворогами.

Кращі білди для кокомі

Другорядний dps

Жриця може завдати досить велику кількість шкоди під час дії її вибуху стихій, причому розмір нанесених пошкоджень в основному залежить від максимального значення її hp. Так що має сенс підвищувати даний параметр. Збільшити її атакуючий потенціал можна також за допомогою майстерності стихій. Тому в якості каталізатора можна використовувати:

 • вічне місячне сяйво (5-зірковий; hp) – ідеальний варіант для кокомі, який підвищує бонус лікування на 10 відсотків і бонус атаки на 1 відсоток від максимального показника здоров’я героїні. При використанні вибуху стихії звичайні атаки відновлюють 0,6 одиниці витривалості протягом 12 секунд. Ефект проявляється не частіше одного разу на 0,1 секунди.
 • морська карта (4-зірковий; майстерність стихій) – підвищує елементальний шкоди на 8 відсотків на 10 секунд при виникненні стихійної реакції. Ефект підсумовується до двох разів.
 • небесний атлас (5-зірковий; сила атаки) – підвищує елементальні пошкодження на 12 відсотків. Звичайний удар з 50-відсотковою ймовірністю викликає благословення хмар, при якому противники протягом 15 секунд отримують 160 відсотків шкоди. Ефект проявляється раз в півхвилини.
 • прототип бурштин (4-зірковий; hp) – застосування елементального вибуху відновлює від 4 до 6 одиниць енергії кожні 2 секунди протягом 6 секунд. Крім того, всі члени групи будуть відновлювати від 4 до 6 відсотків очок здоров’я кожні 2 секунди протягом цього відрізка часу. Зброю можна скрафтіть.
 • епос про драконоборців – 3-зірковий; hp)-при зміні персонажа новий активний герой отримує 48-відсотковий бонус до сили атаки на 10 секунд. Цей ефект може спрацьовувати тільки раз в 20 секунд.

Що стосується артефактів, то ви можете зібрати сет “серце глибин”, 2 частини якого підвищують гідро пошкодження на 15 відсотків, а 4 частини збільшують пошкодження від стандартних атак на 30 відсотків протягом 15 секунд після застосування елементального вміння. Можна добути в підземеллі»пік віндагніра”.

Можна також взяти 2 неповних набору наступних артефактів:

 • серце глибин – 2 частини) – збільшують гідро шкоди на 15 відсотків.
 • стійкість мілеліту (2 частини) – підвищують hp на 20 відсотків. Можна добути при проходженні підземелля «гірський дозор».
 • церемонія стародавньої знаті (2 частини) – підвищують шкоди від вибуху стихії на 20 відсотків. Можете взяти його при відсутності попереднього комплекту. Він видобувається в підземеллі»чиста вода і гірська печера”.

Якщо ж говорити про основні характеристикиАртефактів, то годинник беріть на hp%, кубок – на бонус гідро шкоди або hp%, а корону (шапку) – на бонус лікування або hp%. Другорядні параметри можуть бути наступними: hp, відновлення енергії, майстерність стихії і атк% – все залежить від ваших нагальних проблем.

Цілитель

У цьому випадку у кокомі теж слід прокачувати максимальний hp. В якості зброї можна взяти:

 • вічне місячне сяйво (5-зірковий; hp) – ідеальний варіант для кокомі, який підвищує бонус лікування на 10 відсотків і бонус атаки на 1 відсоток від максимального показника здоров’я героїні. При використанні вибуху стихії звичайні атаки відновлюють 0,6 одиниці витривалості протягом 12 секунд. Ефект проявляється не частіше одного разу на 0,1 секунди.
 • прототип бурштин (4-зірковий; hp) – застосування елементального вибуху відновлює від 4 до 6 одиниць енергії кожні 2 секунди протягом 6 секунд. Крім того, всі члени групи будуть відновлювати від 4 до 6 відсотків очок здоров’я кожні 2 секунди протягом цього відрізка часу. Зброю можна скрафтіть.
 • епос про драконоборців (3-зірковий; hp) – при зміні персонажа новий активний герой отримує 48-відсотковий бонус до сили атаки на 10 секунд. Цей ефект може спрацьовувати тільки раз в 20 секунд.

Серед артефактів можна використовувати «кохану юну діву», 2 частини якого підвищують лікування героїні на 15 відсотків, а 4 частини підсилюють одержуване союзниками зцілення на 20 відсотків протягом 10 секунд після застосування вибуху стихії або елементального вміння. Сет можна добути в»долині спогадів”.

Ви також можете взяти 2 неповних набору:

 • кохана юна діва (2 частини) – підвищують лікування героїні на 15 відсотків.
 • стійкість мілеліту (2 частини) – підвищують hp на 20 відсотків. Можна добути при проходженні підземелля «гірський дозор».
 • емблема розсіченої долі (2 частини) – підвищують відновлення енергії на 20 відсотків. Можете взяти замість попереднього комплекту при нестачі енергії. Видобувається в підземеллі»кленовий зал”.

Що стосується основних характеристик артефактів, то годинник візьміть на hp%. Кубок – на hp%, а корону (шапку) – на бонус лікування. Серед другорядних параметрів зверніть увагу на hp, відновлення енергії,майстерність стихії і атк%.

Кращі команди для кокомі

Завдяки своїм лікуючим здібностям і можливості наносити значний гідро шкоди ця героїня прекрасно впишеться майже в будь-яку команду. Ось непоганий варіант загону:

 • основний дамагер: ху тао (її вибух стихії завдає величезної шкоди і дозволяє викликати пар).
 • другорядне дамагер (хілер): кокоми (завдяки своїм гідро атак зможе постійно викликати пар)
 • підтримка: кадзуха (зможе групувати ворогів і збільшувати стихійний шкоди розсіюванням)
 • підтримка: беннет (підвищує силу атаки і надає додаткове лікування)

Можна також зібрати команду на основі кріо елемента:

 • основний дамагер: аяка або еола (завдає величезний кріо шкоди, викликаючи заморозку)
 • другорядне дамагер: розарію (резонанс стихій, батарейка і потужний вибух стихій)
 • підтримка (хілер): кокомі (накладає гідро статус і лікує союзників).
 • підтримка: венті (групує супротивників і збільшує стихійний шкоди розсіюванням)

Прокачування кокомі

Як підвищити навички

Вам належить зібрати велику кількість певних ресурсів. Їх список і способи отримання вказані нижче.

 • вчення, вказівки і філософії про «тлінність» – можна добувати в підземеллі «фіалковий зал» по понеділках і четвергах.
 • примарна оболонка, серце і ядро – випадають з привидів або створюються за допомогою алхімії.
 • метелик пекельного полум’я-випадає з елітного боса синьйора (70+).
 • корона прозріння – можна добути шляхом прокачування дерева вічної мерзлоти (мондштадт) і священної сакури (інадзума).

Якщо ви плануєте використовувати кокомі в якості другорядного dps, то насамперед прокачайте її вибух стихій. У цілителя ульту слід розвивати одночасно з елементальним умінням.

Як підняти персонажа

Для цього доведеться зайнятися збором безлічі різних матеріалів. У списку нижче вказані необхідні предмети і їх кількість.

 • перше піднесення (левел 20) – 1 осколок лазуриту варунада, 3 перлини санго, 3 примарної оболонки
 • друге піднесення (левел 40) – 3 фрагменти лазуриту варунада, 2 роси зречення, 10 перлини санго, 15 примарної оболонки
 • третє піднесення (левел 50) – 6 фрагментів лазуриту варунада, 4 роси зречення, 20 перлини санго, 12 примарних сердець
 • четверте піднесення (левел 60) – 3 шматки лазуриту варунада, 8 роси зречення, 30 перлини санго, 18 примарних сердець
 • п’яте піднесення (левел 70) – 6 шматків лазуриту варунада, 12 роси зречення, 45 перлини санго, 12 примарних ядер
 • шосте піднесення (левел 80) – 6 дорогоцінних лазуритів варунада, 20 роси зречення, 60 перлини санго, 24 примарних ядер

Добути лазурити варунада можна з океаніду, дваліна, стародавнього геовішапа і аждахі. Вони також продаються в сувенірній крамниці або можуть бути вибиті з гідро гіпостазіса, з якого випадає ще й роса зречення. Перлини санго є місцевою дивиною інадзуми. В окремому гайді ми вказали їх розташування.

Читайте також