Коли в голові пусто. Що робити?

718

Коли в голові пусто. Це не лайка, ні хто не каже, що ти дурень, це відчуття, коли дивишся на себе в дзеркало і розумієш, що немає жодних думок, не знаєш, що сказати, що написати. Намагаєшся думати, але думки не клеяться, плутаєшся, неуважний.

Може це такий період, який відбувається з усіма хоча б раз у житті. Ось такий період відбувається і у мене.

Думок нуль. Намагаючись писати, плутаюся як і у реченнях, так і в послідовності думок. Звичайно багато хто з вас скажуть, що якщо не знаєш, що писати, не пиши. Але особисто я не думаю, що це висловлювання вірно, так як особисто я вважаю, що потрібно зрозуміти, чому ось уже який день, особисто у мене не виходить написати, що то тямущого, немає настрою, ні бажання писати.

Швидше за все це відбувається тільки з одного фактора, і він дуже важливий і називається-втома або людина видихався.
[adsense]

Втома страшна річ, вона повністю впливає на нашу діяльність, ми стаємо більш загальмованими, роздратованими. Коли приходить такий період, потрібен відпочинок. Відпочинок всього на пару днів. Але відпочинок від всього повністю. Відпочинок від роботи, від тих хто нас оточує, від буденності, сірості, від інтернету, а так само і від самого блогу.

Чим довше затягувати і відкладати відпочинок, тим швидше і глибше ми будемо занурюватися в сірість буденності і роздратованості.
Якщо чесно, то я все більше і більше починаю розчаровуватися у своєму блозі. Не те, що б все зовсім не так погано, просто багато, мені так і залишається не зрозумілим.

Я не з тих, хто відкривав свій блог і тут же був упевнений, що він буде популярним, з гарним трафіком. Я продовжував працювати над ним величезну кількість годин витрачаючи весь вільний час на блозі, але так і не зміг домогтися, майже самого простого, написання постів які б коментувалися. Не те що б взагалі не було коментарів, але коли пишеш, чекаєш не багато більшого.

Все більше і більше, останнім часом, на різних блогах спостерігаю таку тенденцію, що відвідувачам пропонують гроші, тільки за те, що відвідувач ретвитнет запис. Може це новий маркетинговий хід, який в майбутньому займе своє місце і стане основним способом заробити популярність посту і отримати коментарі. Виходить, що поки ми купуємо, ретвіти, але з такою тенденцією, ми почнемо платити і за коментарі до наших постам. І цей факт вбиває мозок! Ми купуємо відвідувачів і коментаторів до наших постам!

Взагалі, писати завжди є про що, просто потрібно знайти відповідну тему. А це за великим рахунком не проблема. Так як теми для постів лежать на поверхні вони навколо нас. Зайдіть на будь-який форум, сайт або блог, подивіться найбільш обговорювану тему, почитайте коментарі, подумайте, і ось вам нова тема для поста. Саме так з’явився мій пост під назвою Бойкот софта з національної приналежності.

Взагалі коли з’являється таке відчуття, що не знаємо, що писати, коли пуста голова, то це значить, ми видихалися. І рішення тільки одне – відпочинок. Тут все залежить від нас, кому скільки цього відпочинку потрібно, комусь це день, комусь тиждень.

[adsense]

Ось така каша зараз у мене в голові. Розумію, що багато прочитали цей пост, і взагалі не зрозуміли хід моїх думок. Але я і не намагався їх зібрати в одне ціле.
Все, що тут написано, це те, що відбувається у людини який видихався, не тільки тут у блозі, але і в загальному.

А, що ви робите, коли вщухли, коли пусто в голові???