Компанія my.games придбала видавця гіперказуальних ігор mamboo games

19

Міжнародна компанія my.games, що займається розробкою і видавництвом ігор для пк, консолей і мобільних платформ оголосила про придбання контрольногопакета акцій білоруського видавця і розробника гіперказуальних і гібридних проектівmamboo games. Портфоліо мінської студії складається з більш ніж 30 ігор. У 2020 годуmamboo games починала як видавець гіперказуальних ігор, а тепер розширила свойпрофіль новим жанром гібридних казуальних ігор, таких як viking life: wildnorth, scary pranks: horror puzzle survival, space rover: space taikon і shift princess: fairies and princesses. Один з найуспішніших проектів білоруського видавця –shift race – гоночна гра в 3d, яка за перші три місяці після релізу досягла 15млн установок. Ще один успішний проект-billion builders, увійшов в топ – 50 наплатформі ios в сша і в топ-10 в китаї.

У жовтні 2020 року ми проінвестували в mamboo games, і за цей час команда вийшла на відмінні показники,випускаючи щомісяця новий комерційно успішний реліз. Експертиза my.games в мідкорних іграх і досвід mamboo games в гіперкежі утворюють симбіоз, який дозволяє випускати успішні проекти в жанрі гібрид-кежа. Ми відмінно розуміємо, наскільки важлива для гіперказульного напрямку гнучкість і мобільність, тому зі своейсторони максимально посприяємо масштабуванню бізнесу компанії і дадімдоступ до всіх переваг і ресурсів відкритого партнерського середовища, – прокоментував генеральний директор my.games василь магурян.

Ми бачимо, наскільки гіперказуальні ігри затребувані серед аудиторії – в2020 році ринок гіперказуальних ігор виріс на 104% і досяг обсягу в 3 млрд доларів, і ми будемо і далі розвивати і розширювати роботу в цьому сегменті,пропонуючи нові рішення. My.games володіє величезною експертизою та диверсифікованимпортфоліо з тринадцяти студій, з деякими з яких ми вже запустили кілька спільних проектів. Впевнені, що наше партнерство дозволить реалізовувати наш потенціал і подарує користувачам нові хіти світового масштабу, – повідомив генеральний директор mamboo games іван лешкевич.

Після завершення угоди my.games стане основним власником mamboo games. Нагадаємо, my.games-це ігровий бренд mail.ru group, що включає в себе 13 регіональних студій в росії, європі, сша і 13 студій-розробників.