Конкурс: Два автомобіля Audi A5 від Cityads

258


Компанія CityAds починає супер конкурс, головним призом якого стане шикарний АВТОМОБІЛЬ Audi A5 , а також новітні гаджети від компанії Apple: айфони, айпади, макбука, айподи!

Хочете новеньке авто вартістю понад 1,5 мільйона рублів? Тоді вам доведеться дуже постаратися, що б здійснити це бажання!

І так уважно читаємо, в чому полягає суть конкурсу.

Реєструйтеся і отримаєте свою Audi A5

Тематика — фінансові офферы. І найголовніше, що конкурс уже розпочався! Переможе не той, хто зробить більше всіх продажів, а той хто набере найбільше балів.
Кожен виконаний лід — це бал. Чим більше балів ви наберете, тим вище ваш шанс виграти машину.

З 1 вересня по 15 грудня 2012 року Cityads стежить за вашою роботою і нараховуємо бали за оплачені заявки по офферам-учасникам конкурсу.

Для кожного оффера нарахування балів відбувається наступним чином:

— Банк Російський Стандарт: Кредитні карти – балів;
— Банк Хоум Кредит: Кредити та Кредитні картки — балів;
— Банк Ренесанс Кредит: Кредити — балів;
— Банк Ренесанс Кредит: Кредитні карти — балів;
— Банк Тінькофф Кредитні Системи: Кредитні карти 2 — балів;
— Банк Пробізнесбанк (Фін. Група Лайф): Кредит – балів.

По завершенню конкурсу буде відібрано ТОП-30 кращих вебмайстрів-претендентів на ГОЛОВНИЙ ПРИЗ – АВТОМОБІЛЬ Audi A5!

Як це працює?

Ви заробляєте бали, Cityads — видає лотерейні квитки, кількість яких пропорційна максимальній кількості набраних балів за офферам-учасникам.
Кожен лотерейний квиток шанс виграти ГОЛОВНИЙ ПРИЗ та інші корисні подарунки.

На приклад:

Ви зробили 100 лідов. Інші 10 вебмайстрів зробили по 50 лідов кожен, в цілому 500 штук. Виходить, що разом з вашими, за період конкурсу видано більше 600 кредитів або кредитних карт. І пам’ятайте, що 15 грудня будуть відібрані TOP-30 вебмайстрів, серед яких і розігруватиметься головний приз.

Церемонія розіграшу та вручення всіх призів буде проходити на спеціальному закритому заході, звідки ніхто не піде з порожніми руками!

Так, що моя вам порада не втрачайте часу, Audi A5 від Cityads не буде вас чекати довго, з цього реєструйтеся в це конкурсі та вигравайте може бути машину своєї мрії! Ну а якщо не дотягніть до потрапляння в ТОП-30 кращих вебмайстрів-претендентів на ГОЛОВНИЙ ПРИЗ, то пам’ятайте, що продукція від фірми Apple, той же чудовий приз за ваше старання і бажання перемогти в конкурсі.

З CityAds, можна не тільки заробляти пристойні гроші, але і отримувати заохочувальні призи!

Реєструйтеся і отримаєте свою Audi A5

Бажаю вам всім удачі!