Корейська інтернет індустрія.

401

Корейська інтернет-індустрія зростає в останні роки. Корейська користувачі інтернету виявилися більш активними у використанні Інтернету і молодше користувачів Інтернету в США. При такій точці фокусування в Кореї, веб промисловість,а так само зростання кар’єри для Корейських веб-дизайнерів і програмістів здається яскравою і перспективною.
Відкриття корейського сайту.
Хоча корейські веб-сайти можуть бути важкі в навігації, і навіть переклад на англійську іноді не допомагає, а так само деякі елементи дизайну є просто жахливими. Але абсолютно всі ці сайти побудовані з допомогою Flash технології. Flash щільно диктує нові тенденції в сьогоднішній Азії веб-дизайну та розвитку.
Візуальність.
Ну, що ж, багато хто може сказати, що в корейських веб-сайтах важко орієнтуватися і складні у використанні. Вони здаються важкими, займають багато часу поки завантажаться, величезна кількість помилок валідації коду і, як правило, не працюють добре в більшості браузерів.
Використання простору.
Корейська веб-сайти, як правило, дуже ефективно використовують простір. Корейські користувачі інтернету жадають будь-якої інформації, яка буде показана на сайті, і якою буде якомога більше. Вони хочуть, при відкритті сторінки сайту отримати відразу всі цікаву для них інформацію в одному місці відразу за кілька секунд, без особливих переміщенні миші або переходу за посиланням. Компактний дизайн корейського веб-сайтів ідеально підходить для цієї ситуації.

Забудьте про SEO
Мережа працює по-різному в Південній Кореї. Більшість їх порталів і сайтів пошуковики не сканують веб-сторінки автоматично, замість цього в Кореї засновували свої пошукові бази даних з реєстрацією та оплатою для веб-сайтів. Отже, вони не дбають про пошукової оптимізації, так як Google на їх сайти майже не приходять люди.

З повагою Raptor,
Все про всіх

Я ще не зовсім продався — так стверджує Heromant, тому запускає акцію з обміну постовими.

Читайте також:
Блоги – пристрасті прибуток
Отримуємо зворотні посилання з нульовим зусиллям.
Генерація трафіку за 15 хвилин в день

Сподобався пост, підпишись на RSS, або на E-mail
Я в твіттері. Реклама на блозі