Королівська битва триває: google подала зустрічний позов до epic games за порушення контракту і загрозу системі безпеки

6

Компанія google подала зустрічний позов до epic games у зв’язку з останнім поворотом антимонопольної битви. Війна почалася в серпні 2020 року після того, як творці fortnite вирішили обійти комісію платформи за допомогою свого варіанту прямої оплати, що призвело до видалення гри з google play і app store.

Джерело: vgc

Epic games подала до суду, «щоб скасувати антиконкурентні обмеження apple і google на торгових майданчиках мобільних пристроїв”. Нещодавно вона програла в битві з виробником iphone.

Напередодні судового розгляду у справі google подала зустрічний позов epic games за навмисне порушення контракту. Як заявила перша, розробник fortnite порушив угоду про поширення продуктів (dda) в google play. І, за словами google, epic games несправедливо збагатилася за її рахунок, використовуючи потенційно небезпечну вразливість в системі безпеки.

” epic порушила ці пункти dda 13 серпня 2020 року, активувавши свою власну зовнішню платіжну систему за допомогою оновлення fortnite, призначеного для обходу білінгу google play, — йдеться в позові. – в результаті порушення контракту з боку epic games компанія google отримала шкоди, в тому числі втрату “плати за обслуговування” dda на глобальному рівні, а екосистема google play постраждала, оскільки оновлення потенційно виявило вразливість системи безпеки, яка могла експлуатуватися в ще більш мерзенних цілях”.

Apple нещодавно заявила, що не буде розглядати можливість повернення fortnite в app store до тих пір, поки не буде завершена судова тяганина з epic games, що може статися не раніше, ніж через кілька років.