Користувачі microsoft teams зможуть брати участь у зборах через apple carplay

9

Microsoft продовжує додавати нові функції в свій сервіс спільної роботи teams, роблячи його більш привабливим для клієнтів. На цей раз розробники інтегрували можливість підключатися до зборів в teams через apple carplay. Завдяки цьому користувачі зможуть брати участь в зборах в режимі аудіо прямо зі свого авто. Згідно з наявними даними, поширення згаданої функції почнеться в цьому місяці.

Зображення: techradar

Надалі microsoft teams продовжить отримувати нові функції. Наприклад, незабаром планується інтеграція технології інтелектуальної камери. Вона дозволить автоматично визначати мовця учасника зборів і фокусувати на ньому камеру. Ідея полягає в тому, щоб всім учасникам бесіди було простіше розуміти, хто саме виступає в кожен конкретний момент наради. Ще користувачі teams на мобільних пристроях незабаром отримають швидкий доступ до чату і дошках для спільної роботи, а також інструменти відключення мікрофона і камери.

Microsoft також планує інтегрувати в powerpoint функцію cameo, за допомогою якої можна буде легко додати відео з teams в презентацію. Передбачається, що ця функція стане доступна користувачам на початку наступного року.

Зображення: microsoft

Відзначимо, що останні кілька місяців microsoft активно просуває свій сервіс спільної роботи. Згідно з наявними даними, щомісячна користувацька база teams становить близько 250 млн осіб. Microsoft продовжує конкурувати в цьому сегменті з zoom, google та іншими компаніями, що займаються розробкою платформ для спільної роботи.