Краще “кулю в коліно”: режисер it takes two навідріз відмовився додавати nft в свої майбутні ігри

30

Засновник hazelight і керівник розробки кооперативного платформера it takes two юсеф фарес (josef fares) в недавньому інтерв’ю the washington post розповів, чого від його проектів в майбутньому чекати точно не варто.

Джерело зображень: electronic arts

Зокрема, фарес відкинув елементи, покликані продовжити життя ігор-сервісів, збільшивши реіграбельность, і підвищити їх прибутковість для видавця в довгостроковій перспективі.

” на мою думку, це неправильно, якщо прийняте вами рішення змінює гейм-дизайн таким чином, що гравець змушений або хоче вам платити», — поділився фарес.

Всі останні ігри фареса заточувалися під кооператив

Що стосується невзаимозаменяемых токенов (nft), що набирають популярність у ігрових видавців останнім часом, то з ними фарес не хоче зв’язуватися настільки, що готовий швидше отримати «кулю в коліно».

” якщо ви запитаєте керівника великої компанії, він назве мене дурнем, тому що корпорації турбують тільки гроші. Але я б все одно відмовився, тому що для мене ігри — це мистецтво», — заявив фарес.

Ігрову популярність фарес отримав завдяки зворушливій пригоді brothers: a tale of two sons

Який саме проект стане для студії hazelight наступним, не розкривається, але виробництво стартувало ще до випуску it takes two. За словами фареса, нова гра буде навіть краще попередньої.