Курс ethereum поставив рекорд, а ціна біткоіни підскочила до тритижневого максимуму

48

Курс біткоіни сьогодні піднявся до найвищого значення за останні три тижні, тоді як ціна криптовалюта ethereum і зовсім досягла максимального значення за всю історію. За даними джерела, вартість найпопулярнішої криптовалюти світу зросла на 4% до $66 170 за один біткоіни, тоді як ціна одного «ефіру» досягала $4 768, що є рекордним значенням.

Джерело зображення: sergei tokmakov / pixabay

Відзначимо, що зростання курсу біткоіни вище $66 тис. Наближає криптовалюта до рекордного значення, яке було досягнуто 20 жовтня. Тоді за один биткоин давали $67 016. На момент написання цієї замітки курс найбільших криптовалют світу скоректувався і один біткоіни коштував близько $65 799, а одиниця «ефіру» оцінювалася в $4 731. З початку жовтня курс біткоіни виріс приблизно на 51 %, а ethereum — на 59 %. Позитивна динаміка обумовлена реакцією інвесторів, які вітали запуск в сша першого в світі інвестиційного біржового фонду, заснованого на ф’ючерсах на біткоіни.

Падіння реальної прибутковості, обумовлене підготовкою трейдерів до інфляції, робить більш привабливими такі активи, як золото і криптовалюта, вважає аналітик компанії ig markets кайл родда (kyle rodda). “фінансові організації хочуть брати участь в цьому, регулятори не хочуть занадто сильно тиснути на кріптовалютний сектор. Ми майже пройшли точку перегину, коли це стане частиною системи, і позбутися від цього буде дуже складно», — зазначив родда.

Позитивні новини для криптовалютного ринку регулярно надходять з різних куточків світу. Не так давно найбільший банк австралії оголосив про намір дозволити своїм клієнтам торгувати криптовалютою. Всього кілька днів тому новий мер нью-йорка ерік адамс (eric adams) повідомив, що перші три зарплати на новій посаді отримає в біткоіни, а також заявив про плани по перетворенню міста в «центр кріптовалютной індустрії». Раніше з аналогічною заявою виступив мер майамі.