Квіти і чагарники, які довго цвітуть

23

Довгоквітучі квіти і чагарники надають колір і різноманітність саду і ландшафту протягом тривалого періоду вегетації. За тривалістю цвітіння ці рослини перевершують нарциси, крокуси і тюльпани. До речі, за посиланням https://agrodecor.ru/tyulpany-optom-ot-proizvoditelya тюльпани можна замовити оптом. Залежно від мікроклімату і щорічних погодних тенденцій ці рослини прикрасять ваш відкриту ділянку.

криваві квіти

Криваві квіти (asclepias currassavica) вирощуються як однорічні рослини в кліматичних зонах sunset 8, 9, 12-24, h1 і h2. Це деревна рослина витягує вгору жорсткий стебло з вузькими листям на висоту 90 см і розростається в ширину на 60 см.схожі на зірки червоні квіти збираються разом на верхівках стебел протягом усього літа. Silky gold виробляє жовто-помаранчеві квіти. Метелики-монархи відкладають яйця на криваву квітку, з яких вилуплюються і виростають гусениці.

квіти маргаритки

Квіти маргаритки (argyranthemum frutescens) вирощуються як багаторічні рослини в кліматичних зонах sunset з 12 по 24 і h1, але як однорічні в зонах з 3 по 13. Курган яскраво-зеленого листя висотою 90 см виростає з дерев’янистих стебел, увінчаних схожими на маргаритки квітками 6,3 см в поперечнику білого, жовтого або рожевого кольору. Квітка являє собою класичну маргаритку з одним рядом пелюсток, що оточують жовтий центр. Квіти маргаритки цвітуть більшу частину року в помірному кліматі. Cornish gold і jamaica primrose пропонують чисто жовті квіти, а sassy white і jamaican snowstorm — класичний вид маргаритки. Chelsea girl — argyranthemum gracile “chelsea girl”) – квітка маргаритки з пір’яними листям.

квіти-павучки

Квіти-павучки (cleome hasslerana) створюють пухнасті грона рожевих або білих квітів з довгими тичинками на конусоподібної голівці влітку і восени. Стебла висотою від 1,2 до 1,8 м мають шипи, а також липкий сік. Стебла збираються в купу, розростаючись в ширину на 1,2-1,5 м. Helen campbell-білоцвітковий сорт, а pink queen і rose queen — з рожевими квітками. Senorita rosalita-сучасний сорт без шипів і липкого соку з червоно-фіолетовими квітами.

панцирний імбир

Панцирний імбир (alpinia zerumbet) росте як чагарник в кліматичних зонах сансет з 14 по 24, h1 і h2. З кореневища виростає тропічна рослина висотою 2,4-2,7 м і шириною 90-120см. Блискучі темно-зелене листя досягають 60 см в довжину і 12,5 см в ширину. Воскові білі або рожеві квіти, схожі на раковину, мають червоні, фіолетові або коричневі відмітини і висять в довгих гронах все літо. Культивований сорт variegata має листя з жовтими смугами.

вербена чагарникова

Чагарникова вербена (lantana montevidensis) виростає 60 см у висоту і 90 см в ширину в кліматичних зонах sunset з 8 по 10, з 12 по 24, h1 і h2. Маленькі жовті і білі квітки групуються на верхівках стебел, що піднімаються над блискучими зеленими листками. Серед варіегатних сортів-конфетті з жовтими, рожевими і фіолетовими квітами і веселка з жовтими, помаранчевими і фуксієво-рожевими квітами. Міс хафф виробляє оранжево-рожеві змішані квіткові грона і більш морозостійка, ніж інші сорти чагарникової вербени.