Китайське підприємство tesla збільшило обсяги випуску електромобілів в півтора рази

15

Липнева статистика показала, що підприємство tesla в шанхаї стало основним експортним майданчиком для цього виробника електромобілів, тому що американське виробництво працює на насичення ринку сша, а в китаї виробляється більше машин, ніж продається всередині країни. Серпень збільшив пропорції приблизно в півтора рази.

Джерело зображення: global times

Як зазначає electrek на дані китайської статистики, в серпні підприємство tesla в шанхаї випустило 44 264 електромобілів, з них 31 379 штук були відправлені на експорт за межі країни. Виходить, що в порівнянні з липнем в півтора рази був збільшений як експорт, так і обсяги реалізації електромобілів tesla на внутрішньому ринку китаю. Швидше за все, вересень на правах останнього місяця кварталу змусить компанію віддати пріоритет поставкам електромобілів на ринок кнр, оскільки це дозволить швидше отримати грошові кошти за їх реалізацію.

Як і багато автовиробників, tesla страждає від дефіциту комплектуючих. Він вже висловився в зростанні цін на електромобілі американського виробництва, а ось в китаї використовувати подібні заходи компанії заважає гостра конкуренція. У другому кварталі tesla відвантажила клієнтам 201 304 електромобіля, в третьому кварталі рекорд може бути оновлений, якщо проблеми з комплектуючими не зроблять надмірного впливу на діяльність виробника.