Letv повернулася на ринок смартфонів — представлений letv s1 з чіпом unisoc і сервісами huawei

13

Після перерви через фінансові труднощі, компанія letv, раніше відома як leeco, повертається на ринок мобільних пристроїв. Сьогодні вона анонсувала свій перший за довгий час смартфон letv s1. Примітно, що новинка поставляється з сервісами huawei (hms) з коробки.

Gizmochina.com

Letv каже, що рішення використовувати сервіси huawei обумовлено її бажанням бути відкритою для всіх екосистем. Завдяки цьому користувачі, які купили letv s1, зможуть безперешкодно використовувати смартфон з продуктами екосистеми huawei. Крім того, letv також створює власну платформу для фірмових продуктів, серед яких, крім смартфонів, будуть телевізори і ряд інших пристроїв.

В якості апаратної платформи в letv s1 використовується чіп unisoc tiger t7510. Компанія також повідомила, що в пристрої використовуються дисплей і пам’ять, виготовлені китайськими виробниками. Докладні характеристики новинки не розкриваються, проте повідомляється, що її дисплей має роздільну здатність hd+, а ємність батареї становить 4900 ма·ч.основна камера поєднує три датчика, характеристики яких не повідомляються. Заявлена підтримка 5g.

Gizmochina.com

Letv досить чітко окреслила цільову аудиторію новинки, повідомивши, що вона орієнтована на водіїв таксі і працівників служб доставки, а також на літніх людей. Компанія повідомляє, що в розробці також знаходиться продукт високого класу, який буде анонсований в наступному році.

Вартість letv s1 і його технічні характеристики будуть оголошені пізніше. У продаж новинка надійде в наступному місяці.