Lexus представила компактний позашляховик з водневим двигуном

29

Новий концептуальний позашляховик row від lexus можетсоставить значну конкуренцію автомобілям з електродвигуном. Він практично не забруднює атмосферу, оскільки оснащується двигуном внутрішнього згоряння. При цьому автомобіль впевнено долає бездоріжжя.

Row використовує 1-літровий блок, підключений до балона зі стисненим воднем під високим тиском. Поки невідомі основні параметри продуктивності, але в lexus запевняють, що висока швидкість згоряння водню призводить до швидкого збільшення крутного моменту, що особливо цінно для позашляховиків.

На відміну від безшумних електромобілів, водневий двигун видає потужний гул. Однак виробники обіцяють його зменшити за рахунок впровадження стандарту qdr (безшумність, довговічність,надійність). Під час роботи машина виділяє невелику кількість co2 через згорілого моторного масла, проте забруднення навколишнього середовища все одно мінімальне.

Дальність ходу позашляховика на одній заправці поки невідома. Зовні автомобіль виглядає досить агресивно: темно-бронзове забарвлення, l-подібні фари і невелика решітка радіатора. У длинумашина досягає 312 сантиметрів, в ширину 173 сантиметри, а висота становить 180сантиметров.

За комфорт в салоні row відповідають шкіряне рульове колесо і система підвіски в сидінні. Вся необхідна інформація виводиться на дисплей з одним манометром.

«lexus rov-це наша відповідь на зростаючу пристрасть до природи і авантюрний дух споживачів розкоші», — пояснює глава lexus europe спірос фотінос.

Поки це тільки концепт і немає ніякої інформації про його надходження в продаж.