Liked.ru – біржа виконання завдань

336

Зважився нарешті написати статтю про те, де і як я отримую відвідувачів на свої сайти і як збільшую обсяги продажів реклами. Довго думав, навіщо мені це потрібно і прийшов до висновку, що гірше мені від цього не стане, а в ті часи, коли я починав освоювати простори інтернету мені б така стаття дуже допомогла. Тому адресую цей монолог тим, хто починає свій шлях у світ інтернет бізнесу і сподіваюся, що інформація буде корисною.

Я заробляю на продаж реклами, це, зрозуміло, не єдиний спосіб заробити, можна продавати товари та послуги, можна заробляти на виробництві тих же сайтів, але схема і принцип для будь-якого способу майже ні чим не відрізняються. В якому б напрямку ви не розвивали свою діяльність, вам знадобиться найважливіший ресурс, без якого жоден бізнес не представляється можливим – це люди. Друга необхідна складова – це те місце, куди ви зможете приводити своїх потенційних користувачів. Можливо це інтернет магазин, або як у моєму випадку це інформаційний портал, а може це сервіс з надання будь-яких послуг або група в соц.мережі – фантазія може нас завести куди завгодно, але основні параметри, які я вже згадав, будуть супроводжувати ваш бізнес постійно.

Я дуже багато часу проводжу в інтернеті. Незважаючи на те, що у мене вже є своя аудиторія, я намагаюся постійно збільшувати цей показник і, звичайно ж, шукаю де це можна зробити як можна швидше і якомога дешевше. За свою постійну аудиторію я не плачу ні копійки, секрет дуже простий, я відкрив кілька років тому розсилки, а якщо бути точним я відкрив їх тридцять штук. Вони всі на різну тематику і у кожної розсилки свої користувачі. Кількість передплатників зростає постійно, але дуже повільно і основне завдання – це залучити людей.

Це, мабуть, найважливіший момент. Але ви самі розумієте, що абсолютно в будь-розсилці або тій же групі Вконтакті не останню роль відіграє психологія. Ви б стали вступати в групу, де 5-10 чоловік? Думаю, що відповідь більш ніж очевидна, я б не став! Я проводив рекламні кампанії по залученню користувачів в свої розсилки і витрачав на це дуже не малі кошти. Поки не знайшов сервіс, який в прямому сенсі змінила все моє уявлення про бізнес. Завдяки цьому сервісу я зменшив видатки на залучення у 18 разів! Це біржа завдань liked.ru. Власне кажучи, все подальше розповідь буде про цю систему, яку одного разу мені підказав Вовка. Я постараюся максимально дохідливо, з цифрами і скріншотами, показати вам, як залучити своїх перших відвідувачів і потенційних покупців або замовників. Для початку давайте познайомимося з цим сервісом, обов’язково подивіться це невелике відео і продовжимо:

Якщо ви після перегляду ролика не зареєструвалися на біржі, то рекомендую вам це зробити, далі вам буде легше розуміти, про що йде мова. Я не буду розповідати про всі функції, які там запропоновані. У самому низу є добірка схожих відео-уроків, які допоможуть вам розібратися з функціоналом цього сайту. У продовження цієї розповіді я лише наведу кілька прикладів і цифр, які можливо розвіють сумніви, навіть найбільш скептично налаштованих читачів.

По-перше, хочеться відзначити, що в сервісі величезну кількість учасників і для будь-якого стартапу — це справжній Клондайк. Знайти в Інтернеті таку кількість людей

зібралися в одному місці і готових взяти участь у вашому бізнесі, запевняю вас, дуже не просто. На момент написання цієї статті їх не багато не мало – сімдесят тисяч. Погодьтеся, це чимала цифра, навіть для тих, хто вже має свій працюючий бізнес. По-друге – ціни на завдання. На початку цієї статті я згадав про значну економію і це чиста правда. Власне кажучи, всі з запропонованих чотирнадцяти способів залучення користувачів на цій біржі завдань, можна і потрібно використовувати, але для прикладу я зупинюся на передплатників.

Отже, я створив завдання, в якому попросив учасників підписатися на одну з моїх розсилок. Залучити одного передплатника в рассылочном сервісі mail.ru коштує близько 14 рублів. Що б не бути багатослівним я просто покажу вам, скільки мені обходиться в передплатник liked.ru

 сколько мне обходится подписчик в liked.ru

Ціна як бачите вельми і вельми приваблива. І дуже важливий момент – це те, що всі передплатники справжні, живі люди, які з задоволенням будуть отримувати від мене листи з корисною інформацією і можливо стануть моїми покупцями або постійними користувачами моїх електронних продуктів, а чому, власне кажучи, немає? Це такі ж люди, як ви і я. Я навів приклад одного завдання, яке я сам відчув і отримав своїх передплатників. Якщо ви збираєтеся розвивати інші напрями, наприклад групу в контакті або ще яке-небудь із запропонованих в системі, то ви будете здивовані не менше, ніж я, тому, що ціни практично на весь асортимент більш ніж лояльні і доступні. Ось ще один скрін з ціною:

Цена за задание

Далі можу відповісти середню ціну на ряд послуг, які я замовляв:

  • Лайки Вконтакте, YouTube, Facebook і Однокласниках від 25 копійок;
  • Коментарі на сайтах, Вконтакте, YouTube, Facebook і Однокласниках від 1 рубля;
  • Серфінг сайтів по 10 копійок;
  • Відгуки продуктів і на Яндекс Маркеті від 10 рублів;
  • Накрутка користувальницьких факторів від 1 рубля…

Функцій, дійсно дуже багато, всі перераховувати не буду.

Ще одним плюсом системи є швидкість виконання завдань. Навіть у самої просунутої і дорогої рекламної кампанії ви не отримаєте такого швидкого результату. Тут він досягається завдяки відразу декільком факторам. Перше – ваше завдання видно відразу всім користувачам і друге, якщо користувач не в мережі, то він отримує вашу пропозицію по пошті в автоматичному режимі, така послуга платна, але коштує зовсім не великих грошей і дуже корисна, якщо ви хочете швидко забезпечити себе потрібною кількістю виконаних завдань.

Ось так просто! Сподіваюся, що я був вам корисний, і стаття виявилася як раз тим, що ви так довго шукали. Успіхів вам і швидкого просування!

А ви користуєтеся Liked.ru ? Якщо так, то чекаю ваших коментарів та відгуків про біржі.