Lorem ipsum

616

Lorem ipsum-назву класичного тексту-«риби». «Риба» — слово з жаргону дизайнерів, позначає умовний, часто безглуздий текст, що вставляється в макет сторінки. Lorem ipsum являє собою спотворений уривок з філософського трактату Цицерона «Про межі добра і зла», написаного у 45 році до нашої ери латинською мовою. Вперше цей текст був застосований для набору колірних зразків невідомим друкарем у XVI столітті.

А тепер по порядку. Займаючись дизайном і розробкою шаблонів для сайтів , я часто стикався з проблемою заповнення шаблону текстом , для більш красивого вигляду. Придумував якийсь свій текст , але все це було не те. В інеті часто бачив шаблони заповнені бесмысленным текстом, який завжди начился ось так :
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam id urna id libero tempor venenatis. Fusce sagittis sollicitudin molestie.

Я зрозумів що існує якийсь дизайнерський прийом, про який я не знаю. Переглядаючи сайт одного англійського дизайнера , я з ним зв’язався , і попросив розповісти звідки з’явився цей текст і де його взяти.
Відповіді довго чекати не довелося , чоловік скинув мені посилання на Вікіпедію , саме що цікаво так це те , що посилання вели на російську сторінку з поясненням.А так же скинув лінк на онлайн генератор такого тексту.Плюс до всього він мені написав що якщо я використовую Firefox , тобто і плагін для нього.Тепер , роблячи шаблон , у мене не виникає жодних проблем з наповненням тексту.

Ну а тепер посилання:
Lorem ipsum—
онлайн генератор тексту
Аддон- для Firefox

Читайте також:
Секрети банерів
8 плагінів для FireFox, які економлять наш час
FireFox + WordPress аддони

Ти ще не підписаний на RSS? Будь першим підпишись на RSS.