Лякаючий картковий хоррор inscryption отримав точну дату релізу

21

Компанія devolver digital займеться виданням inscryption — незвичайного хоррора з елементами карткової гри. На youtube-каналі видавництва з’явився новий трейлер проекту із зазначенням його точної дати релізу-19 жовтня.

Inscryption являє собою жанровий гібрид, в якому присутні елементи хоррору, рогалика і головоломки. За розробку проекту відповідає деніел муллінгс, який називає inscryption «чорнильно-чорною картковою одіссеєю».

Представлений трейлер не демонструє передової графіки, але забирає у глядача почуття затишку, і це комплімент. Нам показують карткові партії, лякаючих співрозмовників навпроти з палаючими очима і загребущими руками (рукостискання трапляються). Навколо темрява, палаючі свічки і непідробне почуття страху.

Гравцеві в inscryption потрібно буде втекти з хатини лісовика і розгадати всі секрети місця, в якому ця хатинка знаходиться. Для цього важливо зібрати колоду карт за допомогою ” крафта, хірургії та членоушкодження» і брати участь в захоплюючих партіях.

Якщо вас зацікавив сеттинг inscryption, то можете сміливо завантажувати демоверсію. Найповніший варіант хоррора коштує 494 рубля, на даний момент вихід гри запланований тільки на pc.