Майнінг dogecoin на домашньому пк реальний-вивчаємо процес видобутку криптовалюта по слідах ssm

46

Мрія стати кріптовалютним мільйонерам не дає спати мільйонам людей по всьому світу. Подумати тільки, якби п’ять років тому ми б купили кілька десятків монет, то сьогодні могли б стати доларовими мільйонерами. Якщо вас терзають саме такі думки, то поспішаємо вас розчарувати, адже майже всі власники біткоіни і інших зростаючих криптовалюта здали їх при першій можливості. Ті, хто їх купив за 1000 доларів, з радістю позбулися вантажу криптовалюта за кілька тисяч, а наступний покупець зробив приблизно те ж, але дорожче. Людей, які вклали тисячу доларів, а отримали мільйон, майже немає. Тому прийміть реальність такою, якою вона є насправді.

А ось стати багатим за рахунок криптовалюта dogecoin ще зовсім недавно було реально. Справа в тому, що за короткий проміжок часу собача монета виросла в десятки разів, а власники її навіть не встигли розпродати свій капітал. Можливо, саме тому сьогодні багато хто намагається майні саме догікоіни. Ці товариші заявляють, що отримують відмінний дохід практично на будь-якому комп’ютері. Сьогодні ми вже робили невелике огляд на відео від солоного серьоги, тому дуже сподіваємося, що другий огляд не стане для вас неприємною несподіванкою. На жаль, сам сірий поки не платить нам за знайомство масового читача з його творчістю, тому будемо продовжувати це робити на громадських засадах.

Отже, серьога вирішив перевірити, наскільки реально можна заробити на майнінг dogecoin. Нижче є відео, де протягом більш ніж 10 хвилин розповідається про спроби добути собачу криптовалюта. Ми не будемо зациклюватися на подробицях, оскільки багатьом нашим читачам цікавий результат, а не цифри. Резюмуємо: якщо у вас є нормальна відеокарта, і ви хочете трохи заробити, то не займайтеся дурницями. Ніякі догікоіни не варті вашого часу. Найчастіше ви отримаєте в 2 рази менше грошей при спробі видобутку dogecoin, ніж у випадку, якщо б копали ефір. Мало того, останній стабільно зростає, а доги без підтримки ілона маска застряг і не збирається підніматися з дна.

А взагалі майні сьогодні стало простіше, ніж коли б то не було. Для цього потрібно відеокарта з 8 гб відеопам’яті і звичайний домашній комп’ютер. Важливо розуміти, що цей процес впливає на відеокарту набагато сильніше, ніж ігри. Мало того, грати ви будите від сили 5 годин на добу, а видобуток ефіру йде в режимі 24/7. Подумайте про це, коли вирішите поганяти свою відеокарту. Автор даного матеріалу для себе вирішив, що настільки сумнівний дохід не варто можливих проблем, тому використовує свою geforce rtx 2070 super тільки за прямим призначенням.

P.s. Відео створено кілька місяців тому, але не втратило актуальності, адже сьогодні все більше людей вивчають можливість видобутку альтернативних криптовалют.