Майнінг двох монет відразу в t-rex дозволяє обійти захист lhr відеокарт на 100%

15

Не так давно майнінгова програма nbminer змогла підняти обмеження відеокарт nvidia lhr, піднявши продуктивність при видобутку криптовалюта від 50% до 70%. Новий варіант може понравітмся майнер ще більше, оскільки він дає можливість добувати відразу дві криптовалюта зі співвідношенням 70/30.

Розробники nbminer для забезпечення максимальної стабільності рекомендували задовольнятися розблокуванням на 68%. В результаті відеокарта rtx 3060 ti lhr могла видавати 41 mh/s в ефірі, приблизно на рівні radeon rx5600 xt або geforce rtx 2070.

Тепер з’явилася інформація, що майнер t-rex дозволяє видобуток двох криптовалют разом. 30% віддається ефіру, решта однієї з інших монет. Поміняти їх місцями не можна, хоча ефір у майнер є найбільш популярною валютою.

Значну роль відіграє конкретна модель відеокарти на графічній архітектурі ampere. Для видобутку ethereum і ergo потрібно 8 гб відеопам’яті. На розігнаній rtx 3080 ti продуктивність складе 35,4 mh/s для першої з них і 183,3 mh/s для другої.

Геймерам залишається тільки сподіватися, що довгоочікуваний перехід на модель pos у ethereum відбудеться в цьому або на початку наступного року, після чого майні цю криптовалюта стане недоцільно.