Макс Поляків і Noosphere

1-9-2019

Макс Поляков  и Noosphere
Поступово IT-технології стали обов’язковою частиною повсякденного життя кожної людини, адже вони використовуються при розробці ракет і супутників, їх запуску в космос, створення робототехніки та електроніки. У дітей ще з раннього віку необхідно викликати інтерес до науки і сучасних технологій. А участь у різних заходах допоможе юним знавцям розвинути свої здібності і дати поштовх до самореалізації.
Також хочемо вам порекомендувати https://max-polyakov.institute/ru/
Асоціація Noosphere Ventures і засновник FireFly Aerospace розвиває потенціал країни, працюючи над формуванням Кремнієвої долини в Україні, а також підтримкою українських стартаперів у вирішенні важливих проблем. Це пов’язано з тим, що основними причинами провалу 71% стартапів є недостатнє фінансування і неактуальність на світовому ринку продукції, що надається.
Один із засновників асоціації «Ноосфера», Макс Поляків, закінчив Дніпровський національний університет в 2013 році і захистив дисертацію про розвиток економіки і інформаційних технологій. Компанії Space System Engineering, EOS Data Analytics і Firefly Aerospace також були створені під його керівництвом. Крім підприємницької діяльності, Макс Поляків бере участь у розвитку екосистеми стартапів в Україні та створенні різних ініціатив, спрямованих на еволюцію науки і технологій в країні, — технологічний фестиваль BestRoboFest, освітній захід для стартапів Noosphere Engineering School та проведення змагань.
Засновник EOS Макс Поляків розвиває технічну промисловість країни, і ще в 2014 році створив NESв якості дослідного центру розробок для початківців стартаперів, які здатні продемонструвати свіжі ідеї та знання в сфері проектування інженерної продукції. У школі всі інженери мають можливість працювати з сучасним обладнанням та звертатися з різними питаннями до професіоналів інженерної справи, в школі їх більше 60-ти.
Системи стали досить успішними продуктами Noosphere, і в даний час знаходяться на озброєнні артилерії ВСУ вже протягом трьох років. філантроп і підприємець розвиває IT-галузь країни, подібні системи в рази швидше традиційних способів передачі інформації та ведення розрахунків.