Маркетинг в соціальних мережах

6-25-2020

 

Соціальні медіа (англ. Social Media) – це форма передачі інформації наступним чином через веб або додатків, що працюють в мережі інтернет, в рамках співтовариства, створених за рахунок користувачів цих сервісів. Є частиною віртуальних змі. Також хочу вам порекомендувати замовити маркетинг у соціальних мережах від компанії uaateam, за кращою ціною.

Основна ідея сайту-це зв’язування його користувачів з точки зору приналежності до групи, стійкої, між ними зв’язків, тип передаються між ними інформації (тексти, фото, відео). Користувачі можуть створити свій профіль і вирішити, кому вони хочуть показувати представлена на ньому вмісту. Загальною ідеєю участі в діяльності таких сервісів є поворот у певній, визначеній користувачем соціальної групи. 

Функції соціальних мережах

До найбільш важливих функцій день у соціальних мережах, можна віднести:

  • можливість уявити людини, організації або продукту шляхом створення профілю з інформацією по даній темі
  • можливість встановлення контакту, обміну інформацією і підтримання зв’язків між членами цієї громади, яка функціонує в рамках соціальної мережі
  • створення можливості презентації, публікації, обміну, оцінки та коментування контенту, що передаються через користувачів
  • можливість спостерігати дії з боку громад та їх окремих членів 

Поділ соціальних мережах

Соціальні мережі можна розділити в залежності від індивідуальних особливостей зв’язків і контактів, що виникають між членами, що створюють спільноти цих сервісів:

  • Спілкування, т. е. Facebook,VK
  • професійні, тобто GoldenLine.pl, LinkedIn.com
  • публікації, тобто , YouTube.com, Instagram.com

Також все більш і більш розвинена технологія і спосіб виготовлення структури окремих сервісів може бути варто зазначити, якщо мова йде про класифікацію соціальних мереж. Крім типовою для цього типу змі форма соціальних мережах (наприклад, Facebook), все частіше вони приймають різні сорти, у тому числі блогів (The Huffington Post), ділові соціальні мережі LinkedIn), форумів (IGN Boards), мікроблоги (Twitter), порталів, дозволяють публікувати і поширювати тексти, фото, відео (Instagram, Youtube), соціальних, використовуваних наглядовими та заміни інформації щодо продуктів/послуг (Tripadvisor, Yelp), соціальних ігор (World of Warcraft, League of Legends), віртуальні світи (Second Life) та інших. 

Використання соціальних медіа на підприємствах


Вісім з десяти американських компаній, що мають понад 100 працівників, використовують сайти соціальних мереж для реалізації своєї маркетингової стратегії. Найчастіше використовувані сервіси – Facebook, LinkedIn та Twitter. Американські компанії щороку витрачають все більше на просування себе в соціальних медіа. У 2012 році вони лише в США становили майже 4 млрд. Дол. США, що вдвічі більше витрат, понесених двома роками раніше. Звичайно, можливості відкриття та витрати на діяльність залежать від галузі, в якій працює підприємство. У глобальному масштабі найбільш розвиненими галузями соціальних медіа є освітні компанії (72% з них), сектор зв’язку (71%), сфера послуг (66%) та продаж (64%). У свою чергу, енергетичний сектор – це галузь, в якій компанії найменше працюють на сайтах соціальних мереж (32%).

Бізнес-моделі використання сайтів соціальних мереж


Перш ніж розміщувати профіль, який представляє дану компанію, її бізнес-профіль, товар чи послугу, яку вона пропонує у соціальній мережі, необхідно ретельно проаналізувати мету, яку організація хоче досягти через появу соціальних медіа. Не менш важливо вміло визначити профіль поточного та потенційного клієнта та визначити, який тип веб-сайту є найпопулярнішим серед них. Це дозволяє налаштувати спосіб вашого бізнесу, як клієнти використовують ваш сайт у соціальних мережах та одну з чотирьох основних моделей використання соціальних медіа для ділових цілей.

Модель PR – стосунки з потенційним замовником в цьому випадку однобічні, вони служать, як правило, рекламним цілям. Її завдання – просування бренду, інформування про компанію чи товар.
Модель побудови відносин із клієнтами – крім інформаційних цілей, вона також використовується для встановлення контактів, побудови стосунків та проведення дискусій між компанією та замовником. Це також дозволяє проводити маркетингову та рекламну діяльність, тобто конкурси, голосування та інші спеціальні акції. Ще одна функція цієї моделі – створити систему допомоги для клієнта, за допомогою якої він може легко і швидко зв’язатися з черговим фахівцем та отримати відповідну інформацію або технічну підтримку.
Професійна модель – обліковий запис створений для надання користувачам більш глибокої інформації щодо тем, пов’язаних із сферою діяльності компанії, галуззю, в якій вона працює, продуктами чи послугами, які вона надає, або подіями, в яких вона якось бере участь. Обмін інформацією є двостороннім, ця модель часто використовується для активації користувачів Інтернету.