Марш кидок

207

Армія. Що для вас це слово? Хто то скривиться і сплюнет під ноги, хтось саркастично посміхнеться, а хто скаже, що служив.
Не знаю як в Російській армії все проходить, які там умови, як готують бійців, я там не служив.

Але я служив в армії, в іншій країні. Служив 3 роки, та раз-два в перебігу 2-х років, проходжу резервистскую службу від тижня до місяця.
До чого я це, от сьогодні якраз і отримав повістку на такі збори. Такі повістки як правило приходять за два місяці до початку зборів.

Країна не велика, зате сусіди не дуже добрі, що за собою тягне поняття, що країна завжди знаходиться на грані війни. І ось з цього служба в армії є обов’язковою.

Так як же все починається.
Вже в 17 років десь, отримуєте перший виклик у військкомат, де починає проходити співбесіди та медичний огляд. Медогляд і вирішує який ваш профіль у вас буде. Профіль починається від 97 і найнижчий 21. Профіль 21 – таких не беруть у космонавти, тобто іншими словами в армію вони не потраплять ні коли. Профіль 97 найвищий, і значить дорога вам тільки в бойові війська. Але тут теж йде відмінність. Для кожних військ свій профіль, приблизно так, отримали профіль 62 забудьте про піхоті, або спецназі, з таким профілем дорога тільки в танкісти або артилерія ну або ще куди-небудь. Причому профіль ви знаєте свій майже відразу , а от куди підете служити в який рід військ ви дізнаєтеся тільки в день призову, хоча при співбесіді, вас запитають, що ви хотіли б робити в армії, але якщо чесно, то ваша думка це лише 10% від вирішення армії.

І так в армії, є 2 види солдатів:
1.Бійці (профіль від 97 і до 62)
2. Джобники (job) (від 62 до 45)
Джобники-це персонал армії, без якого, бійцям не як, це люди які зайняли свою нішу в армії і не змогли отримати більш високий профіль. Зайняті ними ніші це, водії, комірники, кухарі, зброярі і т. д

Ну ось і все, пройдений медогляд, отриманий профіль, наше перевагу де хочемо служити вислухали, і ми пішли додому, чекати дати призову.

Далі все, що буде написано буде ставитися до служби бійців, так як я не знаю що і як відбувається у джобников, таки не був, і всі три роки відслужив бійцем.

Продовження слід, і якщо вам сподобалося, не забудьте підписатися на RSS, або отримати всі свіжі і нові пости на E-mail.