Материнська плата biostar z590 cryptominig дозволяє майні з 9 відеокартами і 10 ssd

8

Нараховано винагороду

Ця новина написана відвідувачем сайту, і за неї нараховано винагороду.

реклама

Для створення серйозної спеціалізованої установки для майнінг кріптовалюти потрібно спеціалізоване обладнання, яке включає материнські плати, графічні процесори, блоки живлення для конкретних криптовалют, а також додаткові можливості зберігання для фермерів chia. Biostar сьогодні представила материнську плату, призначену для майнінг декількох криптовалют з використанням високопродуктивного чіпсета intel z590.

В основі цього звіра, що отримав назву tz590-btc duo, знаходиться чіпсет z590, підключений до сокету lga 1200, здатний вміщати всі процесори intel 10-го і 11-го покоління core. Можна підключити до 128 гб пам’яті ddr4, що працює на частоті 3200 мгц, що виявилося важливим фактором для операцій з видобутку монет chia. Але ця плата придатна не тільки для chia, також її можна використовувати для майнінг безлічі різних криптовалюта.

Один слот pcie 4.0 x16 і вісім додаткових слотів розширення pcie 3.0 x1 надають безліч можливостей для додавання відеокарт, що використовуються для майнінг ethereum.

Крім численних слотів розширення pcie, на платі розміщені чотири слота nvme pcie m. 2 ssd і роз’єми sata iii для 10 додаткових жорстких дисків. Ця установка ідеально підходить для майнінг монет chia, де швидкі твердотільні накопичувачі використовуються для побудови графіків, а більш повільні жорсткі диски sata використовуються для їх зберігання.

Ця плата має один порт ps / 2 для миші та клавіатури, один порт hdmi для виведення на зовнішній дисплей, один порт vga для підтримки старих дисплеїв, чотири порти usb 3.2 gen1 і два порти usb 2.0. Підключення до інтернет через єдиний порт gigabit ethernet забезпечується чіпсетом intel i219v lan.