Mediatek випустила набір інструментів для підтримки трасування променів на мобільних пристроїв

7

Компанія mediatek спільно з arm і tencent games представила набір інструментів sdk з підтримкою трасування променів для мобільних пристроїв. Sdk виконаний на базі vulkan. Схоже, що графіка на телефонах скоро зробить крок вперед.

Завдяки поєднанню програмних і апаратних рішень компаній, з’являється можливість краще розкрити потенціал рендеринга зображень на мобільних пристроях, включаючи рішення по постобработке зображень, таких як шумозаглушення. Нова апаратна обробка зображень в поєднанні з функцією трасування променів забезпечує стрибок в якості зображення при меншому енергоспоживанні, виводячи мобільні ігри на абсолютно новий рівень якості графіки.

Цього року mediatek спільно з arm і tencent games вже проводила демонстрацію технології трасування променів для мобільних пристроїв на базі vulkan ray tracing, продемонструвавши розробникам і геймерам з усього світу приголомшливу графіку. За словами заступника директора mediatek:

завдяки sdk з підтримкою трасування променів розробники ігор зможуть використовувати нову технологію для поліпшення і забезпечення захоплюючого ігрового процесу. Оскільки десятки мільйонів смартфонів по всьому світу вже використовують мобільну платформу dimensity series 5g, mediatek обіцяє надати більш яскраві та реалістичні візуальні ефекти широкому колу користувачів.