MegaIndex платить за тестування нових можливостей

291

Вчора у френдстрічці зауважив повідомлення від @megaindex:
MegaIndex платить за тестування нових можливостей. Кожному новому користувачу — 300 бонусних рублів.

Вирішив протестувати. Хто не знає — MegaIndex одна з 4-х систем для автоматизованого просування сайтів на вітчизняному ринку SEO послуг. Судячи по статистиці на головній та кількістю зареєстрованих користувачів, займає не останнє місце. А судячи по функціональності — так і зовсім перше. Але про все по порядку.

Спершу про інтерфейс. Все просто і зрозуміло. Реєструємося > Вводимо URL сайту (в моєму випадку блогу) > Додаємо запити за якими будемо просуватися > все Ретельно аналізуємо > Налаштовуємо параметри покупок посилань > Купуємо посилання. Отже, за 3 хвилини я вже вирахував бюджет і запустив просування.

До речі про бюджет. Система вираховує бюджет просування, враховуючи як конкурентність запиту, так і нинішнє становище сайту за запитом, динаміку просування конкурентів і ще купу інших важливих параметрів. У мене за запитом «seo блог» вийшло 2700 рублів на місяць.

Взагалі аналітика — одна з сильних сторін системи. Ні в Rookee, ні в Сеопульте я такого інструментарію не зустрічав.

Є, наприклад, такий корисний інструмент, як аналіз тексту. Система автоматично вибирає найбільш відповідні сторінки з сайту для кожного з просувається запиту і видає поради щодо її поліпшення та оптимізації. Так моя головна сторінка опинилася про оптимізована для запиту [seo блог] всього на 61% від рекомендованого. Проаналізувати можна не тільки свої сайти, але і сайти конкурентів з ТОПа.

Інший інструмент, який здивував мене — аналіз сайту. Виявляється MegaIndex самостійно аналізує сайти з першої десятки за популярним пошуковим запитам. Вся інформація зберігається в базі системі. Тобто аналіз мого сайту, на відміну від інших подібних систем, в MegaIndex відбувається буквально за кілька секунд. У звіті представлена вся необхідна інформація: від поточних позицій сайту в пошукових системах до популярності запиту і приблизну вартість його просування.
Ось приклад: (тут не всі дані)

Аналітичних функцій в системі просто величезна кількість. При вдумливому та коректного підходу до просування сайтів вони просто незамінні. Самі разраотчики називають ці інструменти модулями. Ось їх перелік, який я знайшов у довідці:

  • Модуль роботи з внутрішніми чинниками – перевірка релевантності просуваються сторінок, аналіз рівня оптимізації, рекомендації щодо зміни текстів і тегів.
  • Модуль роботи з зовнішніми факторами – аналіз позицій конкурентів, аналіз кількості і якості зовнішніх посилань, перевірка індексації сайтів.
  • Аналітичні модулі — аналіз запитів, рейтинг категорій, рейтинг сайтів, динаміка просування, історія ТІЦ.
  • Модуль покупки посилань. Один з найбільш складних за своєю реалізації модуль. MegaIndex накопичує посилальну базу, використовуючи 5 посилальних бірж. Кожен сайт проходить через ланцюжок автоматичних фільтрів, завдяки яким відсіюється близько 70% неякісних сайтів. Далі система сортує всі сайти донори за категоріями. На сьогоднішній день кількість сайтів, пропонованих користувачам, становить близько 600 000 до 300 категоріях. Крім цього, користувачам пропонується потужна система налаштування параметрів покупки посилань: вибір по регіонах і тематики, фільтрація по ТІЦ і внутрішньому рейтингу MegaIndex.
  • Модуль визначення бюджету. MegaIndex автоматично визначає рекомендований бюджет просування по кожному пошуковому запиту. Бюджет розраховується, враховуючи кілька параметрів: поточне положення сайту, що просувається, ступінь конкурентності пошукової фрази, посилальний бюджет сайтів конкурентів.
  • Модуль звітності – регулярні звіти за видатками бюджету, звіти про положення сайту в пошукових системах.

Чесно кажучи, все це я просто не встиг випробувати і належним чином протестувати. Але враження про систему залишилося саме що ні є позитивне.

З конкурентних переваг, які я встиг відзначити:

  • Потужні аналітичні засоби (про них вище)
  • Більш чітке (порівняно з тією ж Сапою) поділ сайтів донорів за тематиками. За словами техпідтримки в системі близько 600000 сайтів в 300 категоріях. Тобто знайти сайт донор за схожою тематикою не складе праці.
  • Дійсно якісні сайту донори. Переглянув близько 10 сайтів, на яких система автоматично закупила посилання і залишився приємно здивований. Всі сайти якісні тематичні СДЛ з хорошими великими текстами. Справедливості заради скажу, що перед покупкою хвилин з 5 налаштовував правила покупки. Можливо, це дало виття результат.

До речі, у них діє партнерська програма, по-цьому якщо будете реєструватися, то бажано через мою посилання))).

Акція, як я зрозумів, діє до кінця літа як мінімум. Детальніше можна прочитати у них на сайті або одразу розпитати у менеджера в асьці — 600535320.