Методи просування сайту

12-12-2020

Біле seo: які безпечні методи працюють на 100%

Для успішного просування інтернет-ресурсу необхідний продуманий план. Існує безліч шляхів і способів досягнення топа видачі, але не кожен є чесним і безпечним. Також рекомендуємо почитати про https://webmate.kz/seo-prodvizhenie  на сайті , тут тільки найкращі спеціалісти.

Білі методи просування, тобто дозволені, гарантують планомірний прогрес без ризиків. У свою чергу, заборонені методи (сірі і чорні) змушують вдаватися до ризикованих дій, які можуть спричинити за собою накладення фільтрів. Як наслідок, ресурс втрачає свої позиції і опиняється в «чорному списку» системи. Вибратися з такого становища в рази складніше, ніж просто користуватися «законними» способами.  

Суть білого пошукового просування

Білі методи оптимізації сайтів спрямовані на те, щоб ресурси створювалися для користувачів і приносили максимум користі. Пошукові системи дуже цінують інтернет-майданчики, які зручні у використанні і містять корисний контент.

Google і яндекс не відкривають нам всіх аспектів швидкої і ефективної розкрутки. Такі заходи необхідні для збереження органічної видачі без безпосереднього впливу на неї. Оптимізаторам відомий лише певний перелік параметрів, які впливають на ранжування. Цей список був вироблений шляхом проб і помилок, детального аналізу на основі наданої інформації від пошукових систем.

У seo-колах вкоренилися такі терміни як» біле«,» сіре «і» чорне ” просування. Вони повною мірою відображають суть тих чи інших методів розкрутки. Якщо раніше чорне сео використовувалося частково безкарно, то на сьогоднішній день пошукові системи змогли побороти його. В арсеналі у оптимізатори є чисті білі методи і менш чисті – сірі.

Компоненти білого seo

Допустимі білі способи розкрутки працюють на довгострокову перспективу. Така оптимізація спрямована на створення ідеального в усіх відношеннях сайту: як з точки зору пошукових систем, так і на думку користувачів.

Контент

Основним параметром, за яким оцінюється ресурс, є контент. Він повинен бути корисним і містить відповіді на питання користувачів. Обов’язковим критерієм є унікальність тексів, зображень і відео. Найкращим варіантом буде використання авторських статей у супроводі якісних картинок і роликів. Статті повинні бути оптимізовані, тобто містити ключові слова, за якими користувачі потрапляють на сторінки через видачу. Потрібно виключити варіант, коли текст переповнений ключовиками. Пошуковики не оцінять це, та й текст стає нечитабельним. У гонитві за бажаними позиціями не забувайте про те, що ресурс повинен бути орієнтований на користувачів.

Щоб зібрати працююче семантичне ядро, необхідно проаналізувати конкурентів і на основі отриманої інформації просувати сторінки за тими чи іншими запитами. Не завжди є сенс розкручуватися по найпопулярнішим фразам. Є ризик, що за великою кількістю конкуруючих сайтів вас буде дуже складно знайти. При необхідності створюються окремі сторінки і на них розміщуються тексти з цими ключовими словами. Якщо інформація на сторінці повністю відображає суть запиту і при цьому є унікальною, то пошукові системи обов’язково оцінять старання оптимізатора і підвищать сайт у видачі.

Посилальна маса

Один з основних методів розкрутки будь-якого сайту є посилальний профіль. Нарощуючи кількість лінків, що ведуть на сторінки вашого ресурсу, ви залучаєте трафік і покращуєте поведінкові фактори. Цей аспект просування дуже важливий для пошуковиків і застосовується при ранжируванні. Використання посилань-це досить ризикований метод просування, так як можна потрапити на неякісного донора, який зіпсує вам статистику. Така ситуація може статися, якщо на сайті-донорі розміщено величезну кількість посилань, що ведуть на інтернет-майданчики невідомого походження. Щоб уникнути цих помилок, потрібно звернутися в авторитетну біржу посилань, де для вашого ресурсу підберуть відповідні майданчики під розміщення лінків.

Внутрішня оптимізація

Без всякого сумніву white-seo має на увазі чистий код (який не містить зайвих модулів і інших непотрібних елементів, які гальмують завантаження сторінок). Необхідно регулярно звертатися до верстальника, який буде підчищати непомітні оку компоненти сайту, але не менш важливі.

Необхідно правильно налаштувати файл robots.txt, звернути увагу на url-и сторінок, попрацювати з навігацією. Всі ці дії спрямовані на полегшення роботи пошукових ботів, які перевірятимуть ресурс. Чим зручніше і продуманіше буде ваша інтернет-майданчик, тим швидше пройде індексація. Також варто звернути увагу на такі елементи:

  • title, description, метатеги;
  • виконати кешування сторінок;
  • оптимізувати зображення, які довго завантажуються;
  • розробити зручну структуру та ієрархію сторінок;
  • приховати непотрібні сторінки від ботів.

Це основні поради, які допоможуть вам здійснити просування чесно і ефективно.

Висновки

Білі методи оптимізації сайтів дають можливість планомірно і без ризиків просувати ресурс. Як показує практика, немає сенсу вдаватися до згубних для сайту чорним і сірим методам. Біла розкрутка в повній мірі покриває вимоги пошукових систем, які віддають перевагу зручним, інформативним майданчикам з природною статистикою і якісними зовнішніми посиланнями.