Microsoft розповіла про новий спосіб швидкого оновлення до windows 11 без чистої установки ос

11

Кілька днів тому ми пропонували нашим читачам вивчити кілька способів, що дозволяють встановити windows 11 на комп’ютер в числі перших. Оскільки для цього треба було стати учасником бета-тесту, то багато хто вважав процес занадто складним, вважаючи за краще почекати кілька місяців. Згідно з офіційними даними, microsoft планує почати масове поширення нової ос в якості безкоштовного оновлення на початку наступного року. Оскільки це буде проходити в кілька етапів, то деякі користувачі отримають запрошення не раніше другої половини 2022 року. І ось тут і виникає питання: чи готові ви чекати так довго?

Нещодавно з’явилася інформація про те, що microsoft пропонує ще один варіант, що дозволяє отримати windows 11 якомога швидше. Ми б не назвали його панацеєю. Крім того, він в цілому здається спірним, але для когось такий шлях буде найпростішим, тому не написати про це ми не можемо. Отже, кілька днів тому microsoft приступила до розсилки безкоштовного оновлення kb5005716 для windows 10. Отримати його можна тільки одному випадку: якщо ви проводите чисту установку операційної системи. Виходить, що якщо у вас під рукою тільки образ з windows 10, то встановивши його ви тут же можете оновитися до windows 11. Для цього буде потрібно підключення до інтернету, а екран з пропозицією з’явиться в автоматичному режимі як на зображенні нижче.

У момент установки чистої ос запуститься процес windows 10 oobe, сумісний з версіями 2004, 20h2, 21h1 і ще не вийшла 21h2. Зверніть увагу, що в ручному режимі завантажити kb5005716 не вийде. Може здатися, що дана інформація носить сміттєвий характер, але це не так. Справа в тому, що процес оновлення запуститься також в тому випадку, коли ви використовуєте опцію повернення вашого комп’ютера в початковий стан. Для цього потрібно затиснути “alt + x «і в меню пошуку (команда» знайти«) вести слово»повернути”. Після цього перейти в меню повернення комп’ютера в початковий стан. Переконайтеся, що у вас активно постійне підключення до інтернету.

Через якийсь час ви отримаєте повноцінну версію windows 11 з повним збереженням вашої ліцензії. А ось з призначеними для користувача файлами можна попрощатися. Так само як і з програмами, така умова microsoft. Якщо вас це не влаштовує, доведеться почекати, інших варіантів поки немає.