Microsoft спростить ремонт своїх пристроїв на вимогу користувачів

14

Компанія може стати першим брендом, який навмисно спростить конструкцію своїх гаджетів для поліпшення їх ремонтопридатності. Нова політика компанії в перспективі дасть користувачам можливість самостійного ремонту і скоротить кількість електронних відходів.

На такий крок, за даними мережевих джерел, компанія піде під тиском з боку інвесторів. Раніше некомерційна організація as you show подала в комісію з цінних паперів і бірж заяву акціонерів з проханням вивчити питання екологічності та інших переваг самостійного ремонту техніки.

В результаті microsoft заявила, що готова найняти незалежного консультанта, який посприяє скороченню електронних доходів за рахунок перепроектування пристроїв таким чином, щоб користувачі могли виконати самостійний ремонт.

Це рішення, на думку експертів, може відчутно вплинути на монополію авторизованих сервісних центрів, яку багато брендів вибудовували протягом останніх років, ускладнюючи конструкції електронних пристроїв. Якщо практику microsoft приймуть і інші виробники гаджетів, у користувачів з’явиться можливість здійснювати ремонт за межами асц або самостійно, щоб знизити вартість володіння гаджетом.