Microsoft відродила kinect у вигляді багатофункціональної 4k-камери для телевізорів sky glass

13

The verge повідомляє, що sky воскрешає мрію microsoft про «розумному» телевізорі, здатному розуміти голосові команди і жести, а також допомагати грати і спілкуватися у відеочаті з друзями. У четвер британська супутникова телекомпанія оголосила про випуск нових телевізорів sky glass , до яких буде підключатися додаткова камера, створена у співпраці з microsoft .

Використовуючи напрацювання kinect редмондська компанія створила пристрій, який дозволить власникам sky glass здійснювати спільний перегляд телевізора і грати в багатокористувацькі ігри. За допомогою камер користувачі будуть бачити обличчя один одного і спостерігати за реакцією в певні моменти фільму, а також змагатися в paw patrol і fruit ninja.

Зручний перегляд програм і взаємодія з людьми-саме те, чого microsoft намагалася і не змогла досягти зі своїм kinect в 2013 році. У момент релізу xbox one мала вхідний порт hdmi для підключення приставок операторів супутникової мережі, таких як sky та інші. Microsoft виношувала великі плани щодо розвитку телебачення на xbox і навіть експериментувала з соціальними аспектами, що дозволяють власникам консолей дивитися телевізор разом. Зрештою, затія провалилася, і компанія відмовилася від kinect на користь стандартних відеоігор і сервісів.