Міфи SEO

492

Безліч статей на величезній кількості блогів пишуть про SEO, барвисто описують нам як буквально за пару днів потрапити на перші позиції видачі. Все це нісенітниця!
Як бачите з того моменту як я створив свій блог Все про всіх, у мене немає тисячної аудиторії, яка так і прагне щоб я поділився з нею своїми думками, але і такий же аудиторії немає і у тих, хто так яро пише про це. Не секрет що всі великі пошукові системи тримають у секреті свої алгоритми роботи і часто змінюють, тому вони не будуть попереджати вас про внесені зміни.
А сьогодні хочу торкнутися теми про популярних SEO міфах, я звичайно розумію, що таких міфів на багато більше ніж я опишу тут, але нехай це буде початком, а ви шановні читачі, напишіть в коментарях до цього посту, свої міфи, саме ті які ви прочитали на різних блогах, потім вирішили застосувати у себе, але зрозуміли, що все це МІФ!

Ну а тепер перейдемо безпосередньо до самих міфів.

1) Міф перший. Видача бажаного за дійсне.
Перший міф і, напевно, найпоширеніший. Частенько доводиться читати на різних блогах, наступне:
«Якщо я зроблю ось так, то через деякий час я займу лідируюче місце в серпі пошукової системи» .
«Ось так» — це може бути що завгодно: реєстрація в тисячах каталогів, чарівні комбінації ключових слів в сторінці і ще тисяча і одна комбінація. Ще раз повторю все це нісенітниця. Істина полягає в тому, що SEO — це процес, без будь-яких закріплених і реальних ярликів і повірте жодна дія окремо не гарантує вам верхні позиції у видачі пошукової системи. Все повинно робитися в комплексі.

2) Міф другий. Помилкове домінування.
Міф другий говорить: «Х є виключно важливою частиною seo», якщо я підвищу свій Х, то я отримаю перевагу і високі позиції в пошукових системах. Де Х може бути PR (Page Rank) та тіц (тематичний індекс цитування), мета-теги, кейворды і т. п Звичайно, я не стверджую, що PR не важливий. Але в більшості випадків він допомагає отримати хороші результати, але не забезпечує їх. Це вже залежить від того що ви збираєтесь досягти. Наприклад, ви можете мати популярний блог з великою аудиторією, але не мати високого PR або навпаки мати PR 10 і мати малу відвідуваність. Як я вже сказав це залежить вже від цілей.

3) Міф третій. Важливо кількість, а не якість.
Частенько доводиться бачити в продажі чарівні скрипти, які самі збирають контент з інших сайтів і блогів і таким чином за короткий проміжок часу у вас вже є свій мега-портал з кількома тисячами сторінок контенту. Здавалося б залишилося дочекатися індексації і можна пожинати плоди. Але надто вже скидається на дорвейные методи. Так як якщо трафік і буде, то тільки за низкочастотникам і буде продовжуватися тільки до бана пошуковою системою. До чого я веду розмову. Так от, для пошукової системи (та і для людей теж) важливо якість і унікальність інформації, представленої на вашому блозі, а не тонни копій з інших блогів.

Висновок:
Читайте те , що пишуть блогери, слухайте їхні поради, але рішення приймайте самі. Часи Титомора з його «Роби як я», давно пройшли. У вас свій блог, і ви-його господар, і тільки ви знаєте як його потрібно просувати і виводити в топ. Не слухайте всіх порадників, багато з них самі всього пару днів в блогосфері, але в розділі «Про мене», вже значимо величають себе, мега-крутими оптимізаторами, а так само сеошниками в третьому поколінні.

Думайте самі, вирішуйте самі! І ваш блог обов’язково отримає свій PR свій тіц, і це буде залежати тільки від вас і від вашої роботи, а не від порад типу «Ось так», «Як бе» і решти.