Міні-ноутбук gpd pocket 3 отримає трансформовану конструкцію

25

Компанія gpd, що розробляє комп’ютери невеликого форм-фактора, поділилася подробицями про модель під назвою pocket 3, яка в даний час знаходиться на стадії розробки.

Тут і нижче зображення gpd

Пристрій буде являти собою невеликий ноутбук-трансформер з кришкою, що обертається на 360 градусів. Таким чином, використовувати пристрій можна буде в якості планшета.

Для гаджета планується підтримка управління за допомогою спеціального пера. Воно забезпечить можливість розпізнавання до 4096 рівнів сили натискання. Розмір сенсорного дисплея складе 8 дюймів по діагоналі.

В даний час планується випуск модифікацій з процесором intel pentium silver n6000 покоління jasper lake і core i7-1195g7 сімейства tiger lake. Перший з названих чіпів містить чотири ядра без підтримки багатопоточності з частотою 1,1-3,3 ггц. Другий виріб має чотири ядра з можливістю одночасної обробки до восьми потоків інструкцій, а тактова частота досягає 5,0 ггц.

Міні-комп’ютер отримає до 16 гбайт оперативної пам’яті lpddr4x і твердотільний накопичувач m. 2 nvme місткістю 512 гбайт або 1 тбайт.

Раніше також говорилося, що пристрій буде наділено модульною секцією, що дозволяє встановлювати додатковий блок з тим чи іншим роз’ємом, наприклад, портом usb type-a або послідовним портом.