Miralinks – першовідкривач «біля керма»

296

Почав працювати з біржею статей Miralinks, і зараз картаю себе за те, що не зробив цього раніше. Такого зручного і багатофункціонального сервісу мені не траплялося вже досить давно.

Взагалі, цю біржу я вибрав з-за великої кількості позитивних відгуків від своїх знайомих блогерів, і, дізнавшись, що це взагалі перша в Рунеті система такого роду.

Вебмастера розміщують на своїх сайтах статті і заробляють на цьому, а seo-фахівці, власне, ці статті пишуть і платять за їх розміщення, просуваючи свої сайти.
Все геніальне – просто!

Незаперечні переваги сервісу відомі багатьом, але дозволю собі згадати про них ще раз:

  • статті розміщуються назавжди;
  • статті тематичні та унікальні;
  • вручну модеруються всі статті і всі майданчики для розміщення.

Треба сказати, що ручна модерація – фантастично зручна штука, яка економить масу часу на фільтрування якісних неякісних майданчиків або статей.

Ще одна «фішка», яка мені дуже сподобалася – це можливість вебмайстру самостійно замовляти для себе тематичний унікальний контент за рахунок рекламодавця і ще отримувати за це гроші за розміщення. Халява практично.

Радує, що сервіс постійно росте і розвивається, практично не залишаючи шансів своїм конкурентам.

Крім біржі статей, я зареєструвався в дочірніх проектах Miralinks. Це першу чергу, система розміщення платних оглядів та прес-релізів – GoGetLinks.ru, а також абсолютно безкоштовний каталог статей Free.Miralinks.ru. І це, не кажучи вже про те, що хлопці працюють над новими корисними сервісами.

Загалом, хто б що ні говорив, а Міралінкс рулить!