Мобільна genshin impact заробила 2 мільярди доларів, але прямо зараз гравці занижують їй рейтинг

17

Якщо перенестися на якийсь час назад, то можна згадати, що стартувала genshin impact вкрай успішно. Гра припала до вподоби гравцям, зібрала хорошу пресу (хоч і з застереженнями про місцеві гача-механіки) і свій перший мільярд заробила всього за півроку.

Найбільше грошей genshin impact приніс китайський ринок, де тільки на ios-версію гри на даний момент витратили 577 мільйонів доларів, що становить 28,6% від загальної заробленої суми. Проте якраз в китаї є і більш прибуткові ігри, а саме honor of kings і pubg mobile.

На другому місці в рейтингу витрачених на видобуток анімешних дівчат грошей йде японія (23,7%), ну і замикає трійку лідерів сша (21%).

Але ж є ще чимало гравців на пк, багато з яких теж періодично заносять в гру гроші.

Варто, правда, відзначити, що зараз серед гравців в genshin impact зріє мало не бунт. Багато з них залишилися незадоволені тим, які нагороди компанія mihoyo підготувала на першу річницю гри (до того ж багато з цих нагород ще й потрібно добувати через все ту ж гача-машину) і в якому напрямку йде розвиток продукту. В результаті почався рев’ю-бомбинг самої genshin impact, а заодно і інших підвернулися під руку мобільних ігор.

Раніше ультрахардкорні фанати гри відзначилися тим, що влаштували справжній харассмент (на щастя, обмежився онлайном) щодо актриси, яка озвучила нового персонажа кокомі. Персонаж, бачте, виявився недостатньо сильним, і озлоблені фани вирішили відігратися на актрисі озвучення.

Загалом, перший рік genshin impact виявився дуже успішним як мінімум у фінансовому плані, але зараз над грою нависли хмари. Розробникам потрібно щось серйозно змінити в своєму підході до подачі нового контенту і в ставленні до гравців, щоб гра як і раніше залишалася настільки ж мегауспішною.