Можливі безкоштовні ігри ps plus в листопаді 2021

66

Наприкінці цього місяця sony interactive entertainment представить список безкоштовних відеоігор, які будуть доступні для завантаження користувачам консолей playstation з активною підпискою ps plus в листопаді. Але до анонсу можна пофантазувати, які проекти нас очікують.

З минулого року передплатники ps plus отримують один тайтл, доступний виключно для власників playstation 5. Що стосується ps4, то для минулого покоління пропонуються як мінімум два проекти, які також доступні на ps5 завдяки зворотній сумісності.

Варто зауважити, що в наступному місяці передплатники отримають три гри з підтримкою ps vr з нагоди 5-річчя шолома віртуальної реальності. З огляду на це, можна зробити більш точні припущення.

Нижче наведені тайтли, які можуть опинитися в листопадовій добірці.

«метро: вихід»

Події exodus , дія яких відбувається через рік після фіналу metro last light , переносять нас у найбільший світ, який коли-небудь досліджував артем. У цій подорожі артему належить відправитися на далекий схід, щоб уникнути жахів московського метрополітену. Не так давно вийшло покращене видання metro exodus , тому власники ps5 точно залишаться задоволені.

gran turismo sport

gran turismo sport вийшла зовсім недавно, але це остання на даний момент гра в популярній гоночної серії. З усіма доповненнями ви можете вибрати з більш 300 автомобілів і більше 80 трас для гонок. Гра підтримує psvr, тому існує велика ймовірність, що вона потрапить в роздачу.

alien isolation

Так, це трохи пізно для хеллоуїна, але alien isolation – один з кращих хоррорів за останні роки. Штучний інтелект ксеноморфа змушує реально виживати. Якщо вам подобається франшиза “чужий” , то ігрова адаптація точно сподобається. Гра також відмінно поєднується з predator hunting grounds , яка була в добірці минулого місяця, а ще вона має підтримку віртуальної реальності.

Що стосується проектів для psvr, такі високо оцінені тайтли, як moss і astro bot rescue mission , цілком можуть увійти в добірку.

Анонс очікується ввечері 27 жовтня, а завантажити проекти можна буде з 2 листопада 2021 року.