М’ята-знайомства безкоштовно 1.0.1

21

м’ята – відмінний додаток для знайомств, пошуку романтичних відносин.

Знайомствами онлайн зараз нікого не здивуєш, більш того інтернет наповнений масою спеціалізованих сайтів і додатків. Ми ж пропонуємо щось абсолютно оригінальне і цікаве.

Всі знайомства-безкоштовно!

Ми впевнені, що за пошук нових знайомств платити не потрібно, тому наш додаток абсолютно безкоштовне. Пару кліків – і ви вже знайшли людей, що живуть недалеко від вас. Більш поглиблений пошук – і у вас є контакти з представниками різних країн, з якими не тільки просто спілкуватися, а й дуже легко підвищити рівень володіння мовою.

У «м’яті» ви знайдете самих різних людей, зможете поспілкуватися, пофліртувати, поставити лайки і запросити на побачення вподобану дівчину, жінку, хлопця або чоловіка.

У нас все гранично легко і зрозуміло!

Програмісти, дизайнери та інші досвідчені фахівці уважно проаналізували подібні сервіси знайомств і придумали щось абсолютно нове. Ми ретельно спланували наш додаток, додавши в нього масу корисних функцій, задіявши які ви отримаєте неоціненний досвід спілкування з різними людьми.

І якщо раніше для того, щоб з кимось зустрітися, необхідно було хоча б вийти за межі свого житла, то тепер знайомства поруч. Шукаєте знайомств з жінками і дівчатами? хочете познайомитися з чоловіком? не знаєте, з ким піти на побачення? наше додаток, реєстрація в якому скоєно безкоштовна, допоможе вирішити ці питання.

Тепер абсолютно не важливо, де ви живете, адже у нас є користувачі з усієї росії та інших країн, де спілкуються російською мовою. Географія міст ще більш обширна. Знайомства, які часто переростають в романтичні відносини і навіть сім’ю можливі і на відстані, і не має значення, де ви знаходитесь (будь то москва, санкт-петербург, новосибірськ, єкатеринбург, казань, нижній новгород, челябінськ, самара, омськ, ростов-на-дону, уфа, красноярськ, воронеж, перм, волгоград, краснодар, саратов, тюмень, барнаул, іркутськ, хабаровськ або населений пункт поменше).

Ми стежимо за якістю анкет. У нашому додатку практично немає ботів і фейкових сторінок, так як підозріла активність відстежується і блокується модераторами, що працюють в режимі 24/7. А ось заводити серйозні відносини або розраховувати тільки на ні до чого не зобов’язує легкий флірт, залежить тільки від вас.