Найкращий поганий хостинг

272

Найкращий поганий хостинг, це те, що може вивести з себе будь-якого вебмайстра. А саме коли сайт сидить на поганому хостингу, який періодично відключається, або постійні проблеми з ним. Звичайно, відразу обмовлюся, що є ще нюанси які можуть вивести з себе вебмайстрів, наприклад злетів тіц або сітка сайтів потрапила під АГС. Але коли починає лажати хостинг це повірте вбиває всяке бажання працювати і щось робити взагалі.

Звичайно, зараз найрозумніші з нас напишуть і скажуть, що треба вибирати хороший хостинг, від відомих хостерів, не вестися на дешеві тарифи та інше. Але, повірте, що і у мега крутих хостингів бувають проблеми.
Коли проблеми з хостингом починають дуже часто повторюватися, то значить настав момент у житті вашого сайту або сайтів міняти хостинг. І чим швидше ви це зробите, тим краще для вас, ваших відвідувачів і ваших нервів.

Ось тому дуже і дуже уважно потрібно підійти до вибору свого хостера, може мій скромний особистий досвід в цьому питанні вам теж трохи допоможе.

За останній рік я змінив кілька хостингів, після переїзду на новий домен. Про всіх я не буду говорити, але розповім про двох. Один буде негативний хостер, а ось другий звичайно не без гріха, але стабільний і головне будь-яка проблема якщо така є вирішується майже моментально.

Коли я вибирав хостинг, я переглянув багатьох і склав для себе деякі вимоги до майбутнього хостингу на якому буде знаходитися мій блог. Думаю вам ці вимоги до хостингу теж знадобляться:

  • Працюють на ринку – мінімум рік.
  • Бажано позитивні відгуки на форумах і різних сайтах/блогах
  • Наявність манибэка
  • Бекап робиться кожен день і раз в тиждень.
  • Широкий вибір хост-пакетів
  • Тих. підтримка 24 години онлайн
  • Не обмежене місце на диску

Ось з такими вимоги я шукав собі хостинг.

Найважливіше з усього перерахованого вище, для мене було тех. підтримка 24 години онлайн. За часту бувають проблеми з сайтом або якийсь питання і ви відправляєте лист, а вам відповідь тільки через день приходить, то повірте, краще тікати від такого хостера. Іноді, буває, що чим більше клієнтів ставати у хостера, тим більше він забиває болт на цих клієнтів. Звичайно, це твердження не може ставитися до всіх хостингу, але не можна і не ігнорувати його. Трапляється, що компанії, що налічують тисячі клієнтів часом ігнорують ваші питання в службу підтримки, або несвоєчасно реагують на них.

Тепер не багато з моєї практики переїздів.

З відкриття цього блогу, мене запросив до себе на хостинг знайомий, поки я зрозумію, що до чого поки сам виберу хостинг і переїду. Поки блог сидів я вище вже писав шукав собі хостинг. Шукав тільки зарубіжні хостинги, на російські хостинг компанії уваги не звертав, хоча багато всього гарного і негативного перечитав про них.

Поганий хостинг


Саме цим хостингом став godaddy.com. Здавалося б такий великий продавець доменів та хостинг послуг, насправді виявився повних гівном. Відразу потрапив під мій фільтр з відбору хостера. Тих.підтримка, проста жахлива. Пишеш лист, відповідають через день, ти їм пишеш відповідь, відповідають знову через день, але відповідає вже інша людина, яка не особливо бажає вникати в минулу листування і пише, що то своє. І так по колу.

Godaddy протримав мій блог приблизно три доби у відключеному стані за DNS-адрес. І нічим не хотіли допомогти. На другу добу я зрозумів, що справа погано, почав шукати новий хостинг і на четверту добу переїхав.
Ну і звичайно не забув отримати манібек від godaddy.

Хороший хостинг

На цей хостинг мене друг навів. Дата центр в Америці, тех. підтримка ніби як з України. Спілкуватися можна з ними або англійською або російською. Працюють 24 години на добу онлайн чат.

Що мені відразу сподобалося у них, так це, що вони готові годинами сидіти з вами онлайн чаті поки клієнт не буде задоволений результатом. У мене було багато разів, коли я кидав блог 403 помилку, витирав підлогу коду wordpress файлах шаблону. І не разу мене вони не підводили. Всі відновлювали виправляли.

Даний хостинг підійшов мені по всім параметрам, які я писав вище. Я відразу оплатив його на 2 роки вперед. Звичайно, не приховую, що у цього хостингу іноді бувають проблеми. Найбільша була 14 годин простою, коли згорів один з дисків. Полагодивши всі, дали всім, хто сидів на цьому диску +1 місяць в подарунок і сам власник надіслав лист клієнтам з вибаченнями.

А ви коли-небудь отримували від свого власника хостингу такі листи?

Найкращий поганий хостинг — що це для вас? Розкажіть як вибирали хостинг для себе і те, що вам не подобається або подобається і чому. І напевно найголовніше хто ваш хостер і чому?