Найпопулярніші запити 2009 року

234

Компанія Google на початку грудня назвала найпопулярніші пошукові запити 2009 року. Найшвидше запитами в США виявилися «michael jackson», «facebook» і «tuenti». Найбільш швидко втрачають популярність — «beijing 2008», «euro 2008» і «heath ledger».

У Росії найшвидше зростала популярність запиту «windows 7». Найпопулярнішими виявилися запити «завантажити», «фото» та «однокласники». Варто відзначити, що назва іншої великої соціальної мережі «В контакті», потрапило лише на десяте місце в рейтингу.

Подіями року в Росії, судячи за даними Google, можна вважати Євробачення 2009, землетрусу в Італії і зіткнення супутників. Ньюсмейкерами року стали Юрій Лужков , Володимир Путін та Олексій Кудрін .

Крім того, російський підрозділ Google назвало «хочу» і «чому». Найчастіше користувачі писали в пошуковий рядок «хочу дівчину», «хочу спати» і «хочу жити». У рейтинг «чому» потрапили питання «чому Путін краб», «чому я самотня» і «чому небо блакитне».

Пошуковики Google, Bing і Yahoo! підбили підсумки року на початку грудня нинішнього року. Вони склали щорічні рейтинги найпопулярніших запитів. Google і Yahoo! це традиційні проекти – Bing ж складає рейтинги такого плану вперше, повідомляє «Голос Америки».

Хоча американські топи запитів досить сильно різняться, їх об’єднує одне – перше місце в них займає Майкл Джексон. Смерть короля поп-музики потрясла інтернет – навряд чи в найближчі місяці з’явиться запит, який зможе потягатися з цим.

У трійку найбільш популярних запитів в Bing також увійшли микроблогерский сервіс Twitter і, звичайно, свинячий грип (забігаючи вперед, треба сказати, що в Росії, за даними Google, свинячий грип в трійку не увійшов).

В загальному заліку, як вже говорилося, поза конкуренцією – Майкл Джексон (він же зайняв перше місце в поминальному списку Yahoo!). На другому місці загального топа виявилася надпопулярна на Заході та менш популярна в Росії сага «Сутінки» Стефані Майєр, посіла вакантне вже пару років місце Гаррі Поттера.

Сподобався пост, підпишись на RSS, або на E-mail
Я в твіттері.Реклама на блозі