Найпоширеніші проблеми ios 15 і способи їх усунення

23

До виходу ios 15 залишається зовсім мало часу. Тиждень-два, і apple почне поширення оновлення серед усіх своїх користувачів. Ще на презентації було зрозуміло, що нова версія ос не буде особливо багата на нововведення, проте зовсім недавно з’ясувалося, що частина заявлених функцій не вийдуть відразу, а будуть додаватися в операційну систему поступово. Незважаючи на це, для більшості користувачів реліз ios 15 – це все одно радісна подія. Але за цією радістю ми чомусь зовсім забуваємо про проблеми, яких спричинить за собою оновлення.

Ios 15 скоро вийде, і проблеми, викликані оновленням, будуть неминучі

Практично кожне оновлення apple – тільки якщо це не екстрений патч з баг-фіксами – привносить в роботу наших пристроїв якісь збої і неполадки. Але якщо зниження автономності або нестабільне wi-fi-з’єднання ще якось можна перетерпіти, то ось коли iphone просто перетворюється в цеглу, хочеться лізти на стінку.

Що потрібно знати перед оновленням до ios 15

Найпоширеніші проблеми, які провокують оновлення ios:

 • iphone застряє на логотипі apple
 • iphone не виходить з циклу перезавантаження
 • iphone перестає включатися
 • iphone застряє в режимі відновлення
 • iphone перестає відповідати на дотики до екрану
 • збій в процесі установки оновлення ios

Добре, ios 15 виходить тільки через тиждень , і у вас є час підготуватися до оновлення. Тому що шукати способи усунення помилок в роботі iphone в екстреному режимі-то ще задоволення.

Логічно, що більшість з нас, коли стикаються з чимось подібним, просто губляться. Мало кому спадає на думку просто загуглити симптоми і спробувати знайти рішення проблеми, яку спровокувала установка оновлення. У кращому випадку перше, що спадає на думку, — звернутися в сервісний центр.

Там вам, звичайно ж, допоможуть. Але, по-перше, не безкоштовно, а, по-друге, для цього доведеться розлучитися з пристроєм як мінімум на тиждень. Хоча проблема-то,як правило, буває пліва, а значить, усунути її можна і самостійно. Просто потрібно знати, що саме потрібно зробити. Я-знаю, і розповім вам.

Проблеми з оновленням айфона. Що робити

anyfix-це утиліта, яка допоможе вирішити будь-які проблеми, що виникають в роботі iphone або ipad в результаті оновлення. Причому вирішує їх вона сама, не вимагаючи практично ніякої участі з вашого боку. Все, що від вас буде потрібно, — це підключити смартфон до комп’ютера, вибрати потрібний параметр і просто дочекатися, поки anyfix сама все зробить.

Очевидно, що більшість користувачів поняття не має, чому iphone після оновлення перестає нормально працювати. Тому anyfix пропонує просту і зрозумілу функцію ремонту операційної системи. Це особливий інструмент, який перевіряє прошивку iphone на предмет більш ніж 130 помилок і збоїв, а потім виправляє їх. Тобто від вас не потрібно взагалі нічого. Просто натиснути одну кнопку.

На стартовому екрані anyfix є тільки 5 дій-все дуже просто

 • запустіть його і підключіть iphone по кабелю;
 • в інтерфейсі anyfix виберіть параметр system repair;

Anyfix пропонує три варіанти “ремонту” прошивки

 • виберіть iphone, а потім-start now і дочекайтеся закінчення.

Завантажити anyfix

Процедура системного ремонту передбачає три ступені складності: стандартний, розширений і повний. У стандартному режимі anyfix виправляє найбільш загальні і часто зустрічаються проблеми, зберігаючи дані на iphone. У розширеному режимі всі дані видаляються, а ремонт стає більш серйозним. Повний ремонт теж передбачає видалення всіх даних, але ремонт проводиться на найглибшому рівні. Почитати про інші способи самостійного ремонту iphone можна тут.

Втім, бувають користувачі, які розуміють трохи більше. Для них є можливість примусово ввести iphone в режим dfu , щоб запустити відновлення прошивки. Незважаючи на те що зробити це зовсім неважко, одні просто побоюються це робити, а у інших просто не виходить. Я сам-начебто людина з досвідом – інший раз промахуюся, і iphone замість переходу в режим dfu (так називають режим відновлення) просто починає перезавантажуватися.

Як перевести айфон в режим відновлення

Anyfix дозволяє ввести iphone в режим дфу натисненням однієї кнопки. Це дуже зручно. Дивіться, як все працює:

 • запустіть утиліту anyfix у себе на комп’ютері;

Anyfix дозволяє в одну дію ввести iphone в режим відновлення і вивести з нього

 • підключіть iphone до комп’ютера через кабель;
 • натисніть на кнопку enter / exit recovery mode;

Враховуйте, що без підписки ви не зможете вивести iphone з режиму dfu за допомогою anyfix

 • виберіть дію і підтвердіть його натисканням enter.

Все. Тепер ваш iphone знаходиться в режимі відновлення, і ви можете проводити з ним будь-які маніпуляції. Основне питання, яке задають користувачі, – навіщо потрібен режим dfu ? він потрібен для проведення відновлювальних робіт. У цьому режимі anyfix або itunes зможуть завантажити останнє оновлення і повернути прошивку до вихідного вигляду, що в більшості випадків є гарантією відновлення працездатності пристрою.

Як відкотитися з ios 15

Однак бувають ситуації і гірше, коли iphone або якісь з його функцій виводить з ладу сама прошивка, не дозволяючи смартфону продовжувати працювати. У цьому випадку вам допоможе повернення на попередню версію ios . Цю маніпуляцію теж можна виконати за допомогою anyfix. Ось як це зробити:

 • підключіть iphone до комп’ютера і запустіть утиліту anyfix;

Anyfix дозволяє перейти на попередню бета-версію, а не тільки на релізну збірку ios

 • в інтерфейсі утиліти виберіть параметр upgrade/downgrade ios;
 • у наступному вікні натисніть downgrade, виберіть підходящу версію ос;

Якщо apple не підписує більше ні одну версію ios, крім тієї, що у вас вже встановлена, відкотитися ви не зможете

 • підтвердіть даунгрейд і дочекайтеся закінчення відновлення.

Важливо: таким чином можна відновити стару версію ios , якщо apple все ще її підписує. Дізнатися, які версії компанія як і раніше підписує (читай дозволяє відновлювати), можна на цьому сайті. Просто виберіть свій пристрій, а потім перегляньте список доступних для нього версій операційних систем. Причому для різних моделей iphone і ipad підписані версії ios можуть бути різними.

При необхідності anyfix зможе з кілька простих дій скинути iphone, якщо ви забули пароль , або виправити помилку, через яку itunes не розпізнає iphone .

Чим хороший anyfix, так це комплексністю. З одного боку, це повністю автоматизована система, яка дозволяє повернути iphone до життя. Від вас, як від користувача, не буде потрібно взагалі ніяких навичок роботи з прошивками, режимом dfu (особливо якщо ви боїтеся його як вогню), і методиками відновлення. Anyfix все зробить за вас: введе iphone в режим дфу, відновить прошивку, а при необхідності відкотить версію ios на попередню.

Системний ремонт, який виконується на трьох рівнях, гарантує, що ви напевно зможете усунути ті проблеми, з якими звернулися до anyfix. Утиліті знайомі більше 130 збоїв, і вона здатна усунути їх все в лічені хвилини. Просто виберіть відповідний режим ремонту, і дочекайтеся його завершення. На вас залишиться тільки завантаження програми на комп’ютер, підключення iphone по кабелю і натискання двох-трьох кнопок, що підтверджують обрану дію.