Накрутка FeedBurner

294

Читаючи блог шанованого мною блогера, зауважив посилання яку він дав на один блог.
Пройшовши по ній, виявив блог, який я раніше часто читав, але перестав читати з за не адекватної поведінки його автора. Але найцікавіше на що я звернув увагу, так це лічильник від feedburner’а, на якому на той момент була цифра 5к передплатників.
На даний момент це цифра в районі 9к.
Накрутка?

Автор блоґу, сам пише пост за постом, що йому не зрозуміло як з 600 передплатників за не повних два місяці цифри піднялися до 9к. Каже що виною всьому FriendFeed.Com але ось що дивно, там на нього підписані всього 13 чоловік, а де решта?
Потім автор звинувачує у всьому Google Feedfetcher і пише, що основна маса передплати через нього.
Якщо чесно то не вірю!
Я сам вже близько двох місяців перебуваю на FriendFeed.Comале таких результатів так і не набрав.
Google Feedfetcher – враховує передплатників за iGoogle і Google Reader. Ось його і можна накрутити! Хоча проблема відома давно і Google заявили, що виправили цей баг.
А тепер по порядку.

Ще в 2008 році, за буржуй немає, а так само по рунету, пробіг ролик і бурхливе обговорення того, як за одну добу, з допомогою файл і одного популярного сервісу, можна накрутити передплатників. Навіть був випущений ролик, як з 85 передплатників за добу цифри підскочили до 2500. Але даний спосіб прикрили!

Потім, знайшли спосіб накрутки iGoogle і Google Reader, зараз він теж не працює, хоча файл можна завантажити і результат завантаження видно. Провів експеримент, чекаю результату, якщо буде вихлоп, обов’язково напишу.

Ще один спосіб, накрутки це купівля трафіку. Коли купується трафік, місце адреси блогу/сайту, вставляється адресу RSS. З 1000 може бути вихлоп 100 може менше, але такий вихлоп всього на одну добу, і що б підтримувати циферки потрібно витратити не одну.е.
Є ще способи, які перевіряю, і які не потребують грошових вкладень.
Так що накрутка можлива!


Читайте також:

Акція – Обмін постовими
Яка користь від Twitter’а a
Які програми потрібні веб-дизайнеру?

Сподобався пост, підпишись на RSS, або на E-mail
Я в твіттері
Реклама на блозі