Налаштування часу на брелоку старлайн а93

33

У наш час автомобільні сигналізації starline вже перестали бути тупими «пищалками». Сьогодні це вже цілий охоронний комплекс. Дуже важливо правильно налаштувати час на брелоку старлайн а93 за допомогою кнопок, щоб користуватися системами охорони і автозапуску на всі 100%. Наприклад, для запуску двигуна за розкладом або використання турбо-таймера. Але ж це дуже корисна фіча. Крім неї ще є вбудований в брелок будильник. Все це досить корисні функції, але не виставивши час, ви не зможете ними скористатися. З іншого боку, швидко це зробити зможе не кожен. Але за допомогою моєї інструкції, я думаю, у вас все вийде!

Налаштування годинника на брелоку starline a93-чотири кнопки

Основний пульт у сигналізації старлайн а93 має чотири клавіші управління. Налаштування часу на брелоку виконується наступним чином. Почніть з того, що переконайтеся, що він справно функціонує, кнопки не заблоковані і всередині є батарейка.

порядок налаштування годин:

  1. натисніть кнопку 4 і тримайте натиснутою поки не прозвучить один мелодійний сигнал і два коротких звуку. Брелок перейшов в режим налаштування часу і цифри на екрані почнуть моргати. У цьому режимі він буде знаходиться 8 секунд.
  2. першими по порядку виставляються годинник. За допомогою кнопок 2 і 3 значення можна збільшувати і зменшувати.
  3. щоб виставити хвилини-коротко натисніть кнопку 4. Хвилини так само виставляються за допомогою кнопок 2 і 3.
  4. знову наживаємо кнопку 4 і потрапляємо на установку будильника. Тут, при необхідності, все робиться точно так же, як і з установкою часу.
  5. після цього можна нічого не натискати – через 8 секунд брелок старлайн а93 вийде з режиму програмування автоматично. Налаштування часу при цьому збережеться.

Причини збою налаштувань часу

Зрозуміло, що якщо витягнути батарейку і вставити її знову — годинник зіб’ються. Але чому таке трапляється і без вилучення елемента живлення?! причин збою роботи брелка кілька. Перша і найчастіша-це механічні пошкодження брелка. Часто ви його кидаєте? але ж електроніка цього дуже не любить!

Далі йдуть дешеві батарейки. Мій товариш за тиждень змінив кілька батарейок в своєму брелоку starline a93. Начебто нова, а працює буквально пару днів і все. Намагайтеся використовувати елементи живлення від перевірених брендів.

Третя причина-витікаюча батарейка і окислилися контакти. Так, і таке зустрічається. Знову ж використання неякісних елементів живлення і недбале використання брелока. Повністю усунути ці наслідки можна тільки в спеціалізованих сервісах.