Наскрізні посилання

334

Наскрізні посилання – це зворотні посилання сайту, які опубліковані абсолютно на всіх сторінках ресурсу-донора. Придбання подібних бек-лінків є надзвичайно вигідною і ефективною стратегією просування, особливо щодо пошукової системи Google.

Самі по собі наскрізні посилання підвищують трастовий окремо взятого веб-проекту. Адже пошуковики прекрасно знають, що зараз всі веб-майстри дорожать своїми сторінками і не стали б без особливої на те причини поміщати чию-небудь посилання по всій своїй майданчику. Відповідно, у них до цього були вагомі доводи, і вони дійсно вважають цей сайт дуже корисним, і тому рекомендують його всім користувачам. Завдяки цій логіці роботів рівномірна закупівля наскрізних посилань на кількох ресурсах дасть вам глобальний приріст пошукової авторитетності.

Крім того, слід зазначити, що наскрізні посилання приносять величезну ефективність відносно PR. Як ви знаєте, PR передається безпосередньо від сторінки до сторінки. І використовуючи наскрізні посилання, ви відправите на свою адресу частинку ваги кожної задіяної сторінки. Відповідно, якщо у донора є хоча б сотня-дві сторінки, то це дасть вам дуже суттєву вагу PR, навіть у тому випадку, якщо у більшості PR дорівнює нулю. Фактично повністю нульового параметра PR бути не може, тому кожна сторінка віддає хоч якусь вагу.

Ну і додаткова перевага розміщення наскрізний посилання на майданчику – це приріст відвідуваності на вашу майданчик. Адже якщо б лінк перебував лише на одній або декількох сторінках, то у нього був би дуже невеликий шанс бути поміченим. А якщо він присутній абсолютно скрізь, то і ймовірність кліків по багато разів збільшується.

Але таке задоволення, як наскрізні посилання, обходиться недешево. Тому брати їх треба з таким розрахунком, щоб донор дав вам всі ті переваги, які описані раніше. Зокрема, умови відбору такі:

  • Велика наявність сторінок в індексі Google і Яндекс. Для вас особливо важливий Google, оскільки, якщо в ньому буде мало сторінок, то на особливий зростання PR розраховувати не слід. Мінімальний поріг – 100.
  • Вік. Можна зробити висновки на основі двох показників – часу роботи домену і часу публікації перших статей (якщо він вказаний).
  • Висока відвідуваність.
  • Наявність позитивного PR не тільки на головній, але і на деяких інших. З сайтами, чий PR на «морді» дорівнює нулю, взагалі не слід мати справи.

А на що ви дивитеся при купівлі наскрізних посилань? Як відбираєте майданчики для розміщення посилань. І найголовніше де купуєте ці посилання на ваш блог?