Навіщо потрібні гроші ?

452

Ніколи не задавали собі таке питання? Думаю, що часто. Але розмова буде не зовсім про це. Мене абсолютно не цікавить, хто і скільки з вас заробляє і на чому.
Хтось на заводі біля верстата, хто робить бізнес, хтось наживається на інших, а хтось і не думає на рахунок цього так народився вже упакованим.

Але розмова не про це. Розмова, а швидше за все питання до вас, шановний читач. Питання для тих хто заробляє в інтернеті.

А навіщо потрібні гроші блогеру?

Кожен другий блог рясніє постами як зрубати багато бабла, кожен з таких блогів вчить нас різними прийомами заробити багато і відмовитися від роботи на дядька. Хтось один пише пост, армія інших його переказує на свій лад на своєму блозі. Кожен ставить за мету заробити більше ніж інший, і засвітити в кінці місяця пост з яскравою назвою финстрип, і на питання чому це вміло викрутитися і сказати, що, мовляв, ця мета це мотивація до написання постів і ведення блогу.
Так скажіть мені, чи це і є SEO ?

Але не так все просто, це і не є сам питання, сам питання в заголовку поста.
Навіщо потрібні гроші?
А саме за чим потрібен заробіток в інеті, адже тільки школярів можна дурити про те, що можна рубати бабло, а потім головне лопату побільше купити і гребти і гребти їх. Адже ті хто реально робить гроші в інеті, сидять тихо і як йдеться теми не палять.

Коли я відкрив блог, я навіть не мав уявлення про те, що таке PR, тИЦ і вже тим більше тема заробітку взагалі мені була не знайома. Зовсім не давно вирішив спробувати заробити в інтернеті. Зробив собі сторінку з назвою Реклама на блозі. Вирішив не зупинятися і зареєструвався на Блогуні, трохи ознайомившись з сервісом, вирішив спробувати і додав свій блог на MainLink.RU , а так само вирішив познайомиться з Sape.ru

Але все це не для того, що б забезпечити собі без бідну старість. А тільки заради інтересу до цих сервісів і зрозуміти як все це працює.
Ну а гроші які зароблю, особисто я вже знаю на що витрачу. Ось вам і відповідь на питання поста я не знаю навіщо “потрібні ці гроші.
Розкажу секрет, відчуваю слабкість до справжнім оригінальним бейсболках, а якщо бути точніше, то до продукції фірми New Era.
Кожна така бейсболка варто плюс мінус 30$. Рішення прийшло само собою якщо вийде, то зможу купувати їх уже не витрачаючи гроші з кишені, ну а якщо ні то не страшно, повірте що не вб’ю себе “аб стінку”

Так от я знаю навіщо мені потрібні гроші.

А навіщо потрібні вам гроші ?

П. З тільки не треба писати про те, що вже зібрали на мерин або беху, а так само на ранчо з басейном.

Сподобався пост, підпишись на RSS, або на E-mail
Я в твіттері
Реклама на блозі