Названа фінальна дата виходу мультфільму «монстри на канікулах 4»

16

Спочатку реліз четвертої частини “монстрів на канікулах “з підзаголовком” трансформанія » повинен був відбутися ще 1 жовтня, але цього, як можна помітити, не сталося. І тепер, ми отримали нову і, хочеться вірити, фінальну дату релізу.

У своєму twitter-акаунті sony pictures animation опублікували відповідний пост про те, що « монстри на канікулах: трансформанія» вийде 14 січня 2022 року, і попросили глядачів зробити відповідні позначки в своїх календарях. Анонс ви можете побачити нижче:

Special announcement: mark your calendars, #hoteltransylvania: transformania will be releasing worldwide on @primevideo january 14th. Pic.twitter.com/jibekciysr

— sony pictures animation (@sonyanimation) october 6, 2021

Спеціальний анонс: зробіть позначки у своїх календарях, оскільки « монстри на канікулах: трансформація » буде транслюватися по всьому світу на amazon prime video 14 січня.

Ще в серпні стало відомо про те, що четверта частина франшизи пропустить кінотеатри і вийде виключно на стрімінговій платформі. І якщо такий поворот подій в основному був сприйнятий більш-менш нейтрально, перенесення на більш, ніж 3 місяці виявився трохи несподіваним.