Не налягайте на блозі

458

Іноді я ловлю себе на думці, що занадто часто пишу в блог. Таке відчуття, ніби я поспішаю написати свій пост, причому зробити це в певні терміни. Як результат, я вважаю, що «поспішаю». Я думаю, що це може бути однією з найстрашніших речей, яку блогер може зробити. І як результат, така поспіх написання постів у блозі, може мати згубні наслідки, як і для блогу так і для ваших читачів.
Так, що ж робити що б таке почуття не з’являлося у вас?

Розслабиться.
Ось такий простий рада. Якщо не будемо відчувати себе розслабленими, а будемо напруженими, то ми не зможемо:
1) добре писати
2) придумувати цікавий матеріал для наступного поста.
Не турбуйтеся, про інтервалі написання постів у блозі.
Більшість блогерів вважають, що потрібно писати пости з регулярним інтервалом. Повірте мені, я думаю, що це вірно, але при одній умові, якщо так ви здатні витримати такий інтервал написання постів. Але, якщо вибраний вами спосіб частого написання постів з часом позначиться на якості постів, і ваші пости перестануть бути цікавими, і стануть нудними, а так же не будуть нести в собі щось корисне для вашого читача, тоді я пропоную вам відмовитися від такого графіка регулярного постингу, варто почекати поки не з’явиться нова ідея для постів. Ваші читачі зможуть вам пробачити, якщо ви раз на тиждень напишіть хоча б один пост, вони з нетерпінням чекатимуть наступного поста, за умови, що вміст ваших постів буде ідеальним і несе в собі корисну інформацію. У вас більше шансів втратити читачів, якщо зміст постів нудний і не цікавий, ніж якщо будете писати хоча б раз на тиждень.

Читайте інші блоги.
Часто цікаві ідеї для нових постів з’являються при читанні інших блогів. Прочитавши якийсь блог, ви може розвинути нову тему на пост який вам сподобався на цьому блозі, наприклад написати свої думки з приводу прочитаного, і в тексті дати посилання на пост в іншому блозі, що б у читачів, була можливість прочитати ваші думки, а так само прочитати і пост який ви обговорюєте на своєму блозі.

Відпочиньте від комп’ютера.
Іноді ми проводимо дуже багато часу перед монітором, і самі не помічаючи того втомлюємося і не помічаємо як допускаємо різні помилки. Для нас раптом все стає однотонним. Відпочиньте, навіть якщо на такий відпочинок знадобиться цілий день. І після такого відпочинку, подивіться заново на те що ви написали вже, а так само на те що думаєте написати.

А вас відвідує таке відчуття, що ви занадто налегаете на блозі?

Читайте також:
Запорука успіху блогу-унікальні пости
Як ви пишіть пости.
Оптимізація URL

Сподобався пост, підпишись на RSS, або на E-mail
Я в твіттері.Реклама на блозі